Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Reidas Kauno rajone: įkliuvo ankstesnės baudos dar nesumokėjęs girtas vairuotojas

Per savaitgalinį reidą Kauno rajone įkliuvo girtas vairuotojas. Paaiškėjo, kad 29-erių vyras jau ir seniau vairavo girtas ir vis dar negalėjo vairuoti transporto priemonės.
Reidas Kauno rajone
Reidas Kauno rajone / Kauno apskrities VPK nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti. Jų metu nustatyti 5 pažeidimai – įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, pažeidžiant KET reikalavimus, važiavimas degant draudžiamam šviesoforo signalui, dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas, keli saugos diržų dėvėjimo pažeidimai. Iš viso pareigūnai patikrinimui sustabdė 445 transporto priemones. Priemonių metu vairuotojų, kurie viršijo leistiną alkoholio normą, nenustatyta. 5 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos normos (0,09 prom., 0,19 prom., 0,16 prom., 0,27 prom., 0,35 prom.).

Kauno apskrities VPK nuotr./Reidas Kauno rajone
Kauno apskrities VPK nuotr./Reidas Kauno rajone

Tačiau neblaivus vairuotojas buvo nustatytas pareigūnams vykstant į priemonę Kėdainių rajone. Kauno rajone, Piliuonos kaime, sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas ne tik neturėjo teisės vairuoti transporto priemones, bet ir vairavo būdamas neblaivus. 29-erių vyrui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,25 prom. Pasirodo, tai jau ne pirmas kartas, kuomet pareigūnai šį vyrą sustabdo vairuojant vartojus alkoholio. Jam jau yra paskirta nuobauda už vairavimą esant neblaiviam, kurios jis dar neįvykdęs.

Taip pat, kartu su Kauno apskrities policijos pareigūnais, visą šeštadienį Kaune ir Kauno rajone dirbo Lietuvos Kelių policijos tarnybos pareigūnai. Jie papildomai surašė 15 protokolų už įvairius KET pažeidimus, tarp kurių buvo nustatytas vienas vairuotojas, neturėjęs teisės vairuoti, 3 nustatyto leistino greičio viršijimo atvejai, kuomet vairuotojai greitį viršijo daugiau nei 50km/h, 3 valstybiniai numeriai, naudoti ne ant tų transporto priemonių. Nežymėtu automobiliu užfiksuota dar 243 pažeidimai.

Kauno apskrities VPK nuotr./Reidas Kėdainių rajone
Kauno apskrities VPK nuotr./Reidas Kėdainių rajone

„Primename, jog tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, o vairuotojus raginame kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių, būti kantriems ir atidiems“, – praneša pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min