15min be reklamos
2019 01 06, 10:58

Reidas Priekulėje: blaivininkas stebėjosi įpūtęs promilių, o išgėręs vyras vežė keleivius

Sekmadienio rytą surengtas policijos reidas Priekulėje, čia pareigūnai sustabdė keletą išgėrusių vairuotojų.
Reidas Priekulėje
Reidas Priekulėje / Reidas TV nuotr.

„Sekmadienis. Policijos reidas. Ar pamiršom, kad savaitgaliais tokie būna mūsų kraštuose, kone 15 metų? – savo feisbuko paskyroje retoriškai klausia „Reidas TV“. – Bet ką mes čia rytą pradedame prisiminimais.“

Pirmasis šį rytą įkliuvęs girtas vairuotojas – mikroautobuso vairuotojas Zigmantas. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,63 promilės. Vyras ne tik vairavo išgėręs, bet dar ir vežė žmones į darbą Vilkyčiuose.

Kitas vyras Priekulės aplinkkelyje įpūtė 0,06 promilės, kas jį labai nustebino.

„Pūtikas stebėjosi savo organizmu. Sakė, kad gyvenime nėra vartojęs svaigalų. Tai gal langų plovimo skysčio prisikvėpavo, – feisbuke ironizuoja „Reidas“. – O pilietis įpūtęs – 0,22 prom., sakė, kad išvakarėse išgėrė du butelius alaus. Kaip visada – du alaus.“

Kaip skelbia „Reidas TV“, veiksmo Klaipėdos apskrityje netruko ir anksčiau šią savaitę. Du automobiliai šeštadienį keliavo į Kretingos policijos saugomų automobilių aikštelę.

Ginduliuose rastas automobilis „VW Passat“ užvažiavęs ant strypo. Vairuotojas dingęs.

Naikupės gatvėje įkliuvo girtas automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojas, be vairuotojo pažymėjimo.

Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,67 prom., o vairuotojo pažymėjimas pragertas anksčiau.

Pilies – Žvejų g. sulaikytas girtas automobilio „Subaru“ vairuotojas. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 prom.

Per 6 dienas iš Kretingos ir Klaipėdos rajonų, bei Klaipėdos miesto į policijos sulaikytų automobilių stovėjimo aikštelę jau uždaryta 14 automobilių. Tai yra 14 vidutinių ar sunkių girtumų. 14 baudžiamųjų bylų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min