Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 04, 08:35

Reidas Šiauliuose – 112 km per valandą greitis ir į piceriją skubantis belgas

Siekdami sudrausminti greičio mėgėjus, Šiaulių policijos pareigūnai surengė dar vieną reidą vienoje judriausių Šiaulių vietų – Tilžės gatvėje, prie viaduko. Vos prieš kelias dienas, praėjusį penktadienį, pareigūnai čia sustabdė per trisdešimt pažeidėjų, dauguma iš jų viršijo leistiną greitį ir vietoje reikalaujamo 50 kilometrų per valandą greičio rinkosi bent 80 kilometrų per valandą greitį. Trečiadienį vakare pareigūnams įkliuvo per 20 pažeidėjų. Didžiausias užfiksuotas greitis – 112 kilometrų per valandą.
Reidas Šiauliuose
Reidas Šiauliuose / Šiaulių policijos nuotr.
Temos: 2 Šiauliai Reidas

Šį kartą buvo pasirinktas mišrus patruliavimo būdas, kai kartu su uniformuotais pareigūnais dirba ir neuniformuotas policininkas. Jis fiksavo iš miesto centro atvažiuojančių ir į viaduką kylančių automobilių greitį, o pastebėjęs pažeidimą apie tai per ryšio priemonę informavo už keliasdešimt metrų dirbančius kolegas, kad šie sustabdytų pažeidėją.

Uniformuoti pareigūnai taip pat fiksavo pravažiuojančių automobilių greitį, per žiūronus stebėjo, ar eismo dalyviai segi saugos diržus, ar vairuotojai neplepa telefonais.

Per kelias valandas nustatyti 26 pažeidėjai. Dauguma iš jų (21 vairuotojas) viršijo leistiną greitį. 8 pažeidėjai greičio pedalą spustelėjo taip, kad spidometro rodyklė perkopė 70 kilometrų per valandą ribą, 11 spaudė dar smarkiau ir važiavo didesniu, nei 80 kilometrų per valandą greičiu.

Įsibėgėjus reidui pareigūnai sustabdė 93 kilometrų per valandą greičiu važiuojantį automobilį su užsienietiškais numeriais. Transporto priemonę vairavęs belgas teigė skubėjęs į greta įsikūrusią piceriją. Paaiškėjo, kad vyras neseniai jau buvo susidūręs su policija, kai autostradoje Kaunas-Klaipėda lėkė net 193 kilometrų per valandą greičiu.

Tąkart vyras turėjo sumokėti baudą ir mėnesiui neteko vairuotojo pažymėjimo, tačiau susidūrimas su pareigūnais pomėgio greičiui nesumažino. Belgas juokavo, kad jo vairuojamu „Mercedes“ markės automobiliu sunku neviršyti leistino greičio. Šį kartą pažeidėjas turės sumokėti beveik pustrečio šimto eurų baudą.

Didžiausias užfiksuotas greitis – 112 kilometrų per valandą. Tokiu greičiu lėkė „Audi“ vairuotojas. Sustabdytas pažeidėjas neslėpė nuostabos, esą jis tokiu greičiu nevažiavo. Vairuotojui buvo parodyta, kokį greitį užfiksavo matuoklis, tačiau ir po to vyriškis nenorėjo pripažinti viršijęs leistiną greitį. Vyrui gresia 3 mėnesiams netekti vairuotojo pažymėjimo, be to bauda gali siekti per 400 eurų.

Per reidą taip pat įkliuvo 2 vairuotojai, plepėję mobiliaisiais telefonais, 2 – nesegėję saugos diržų. Nubaustas ir vienas sunkvežimio vairuotojas, kuris važiavo per centrą, nors tokioms transporto priemonėms čia važiuoti draudžiama.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min