Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 10d. 16:00

Reido Kauno apskrityje metu neblaivių vairuotojų nenustatyta, tačiau užfiksuoti 42 greičio viršijimo atvejai

Kauno policija
Kauno policija

Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai penktadienį ir šeštadienį Jonavoje, Kaišiadoryse ir Kaune tikrino transporto priemonių vairuotojų blaivumą. Neliko nepastebėti ir kiti vairuotojų daromi pažeidimai.

Reido metu neblaivių vairuotojų nenustatyta, tačiau užfiksuota 11 KET pažeidimų: 1 dėl saugos diržų nenaudojimo, 4 dėl negaliojančios techninės apžiūros rezultatų kortelės, 5 dėl vairuotojo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo neturėjimo, 1 dėl keleivių pervežimo taisyklių pažeidimo.

Kauno apskrities VPK praneša, kad taip pat nustatyti 42 greičio viršijimo atvejai: 12 vairuotojų viršijo nustatytą greitį daugiau kaip 30 km/val., bet ne daugiau kaip 40 km/val., 30 vairuotojų viršijo nustatytą greitį daugiau kaip 20 km/val., bet ne daugiau kaip 30 km/val.

Kauno apskrities policija akcentuoja, kad pasirinkdamas važiavimo greitį, vairuotojas turi atsižvelgti į važiavimo sąlygas, ypač vietovės reljefą, kelio ir transporto priemonės techninę būklę (padangos, šviesos prietaisai, stiklo valytuvai, plovikliai) ir krovinį, meteorologines sąlygas, taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties.

Jis turi sulėtinti greitį ir prireikus sustoti, jeigu to reikia dėl susidariusių aplinkybių, ypač kai blogas matomumas. Be to, vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma, turi būti ypač atidus važiuodamas kelyje tamsiuoju paros metu, prieš pėsčiųjų perėjas ir užmiesčio keliuose, taip pat palikti tokį tarpą iš šono, kad eismas būtų saugus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min