Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Reido metu įkliuvęs visureigio vairuotojas pasiūlė išskirtinį kyšį – negyvą stirną

Prijaukinta stirna
Vilkmerge.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: stirna
Šaltinis: 15min
0
A A

Kelmės rajone sulaikytas medžiotojas bandė išvengti atsakomybės pareigūnams siūlydamas ne tik savo grobį, bet ir mobilųjį telefoną.

Dar praėjusį penktadienį (lapkričio 15 dieną) apie 22.30 val. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Telšių aps. VPK) pareigūnai, prevencinio reido Kelmės rajone metu, kelyje Verpena–Šalteniai– Ramučiai 12-ame kilometre, sustabdė automobilį „Suzuki Vitara“, kurį vairavo 51 metų Kelmės miesto gyventojas A.N.

Vairuotojas teigė, jog važiuoja iš medžioklės, tačiau grobio sumedžioti nepavyko.

Apžiūrėjus piliečio vairuojamo automobilio bagažinę, buvo pastebėtas šautuvo dėklas ir juodos spalvos plastikinis maišas, kuriame gulėjo sumedžiota stirna, pasakojama Telšių aps. VPK atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Paaiškėjo, kad iš medžioklės grįžtantis vyras nušautą žvėrį vežėsi be užpildytų medžioklės dokumentų.

Siekdamas išvengti numatytos atsakomybės už medžioklės pažeidimus, pilietis A.N. policijos pareigūnams, kaip atlygį už tai, kad būtų paleistas, pasiūlė atiduoti nušautą stirną. Policijos pareigūnų įspėjimo apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę už bandymą papirkti medžiotojas nepaisė ir papildomai pažadėjo duoti mobilųjį telefoną. Vyras buvo dar kartą įspėtas, tačiau policijos pareigūnų toliau prašė jį paleisti, atkakliai siūlydamas skerdeną ir mobilųjį telefoną.

Apie bandymą papirkti buvo pranešta Telšių aps. VPK Kelmės r. policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnams. Jiems atvykus į įvykio vietą, iš vyro buvo paimta sumedžiota stirna, medžiotojo bilietas, leidimas laikyti (nešioti) ginklą, medžioklės lapas, lygiavamzdis medžioklinis šautuvas IZH su dėklu ir ginklo pažymėjimas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. „Papirkimas“, kurio 1-oji dalis numato: „Tas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai pasiūlė, pažadėjo ar susitarė duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui arba trečiajam asmeniui už pageidaujamą valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens teisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min