Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 6d. 07:46

Reido pažiba – antrąkart iš eilės vairuotojo pažymėjimo neteksiąs vilnietis

Vyras jau galėjo kreiptis dėl naujo pažymėjimo, tačiau to niekada nepadarė
15min/Pauliaus Ramanausko nuotr. / Vyras jau galėjo kreiptis dėl naujo pažymėjimo, tačiau to niekada nepadarė

Nuo vėlyvo penktadienio vakaro iki ankstyvo šeštadienio ryto Vilniuje vyko tradicinis vairuotojų blaivumo patikrinimas. Iš viso įkliuvo keturi įkaušę vairuotojai bei tiek pat vilniečių, kurie sėdo prie vairo, neturėdami tam teisės.

Šįkart sostinės policijos pareigūnai pradėti reidą nusprendė miesto pakraštyje – Juoduoju keliu pramintoje gatvėje Pavilnyje.

Dievagojosi negėrusi

Apie 23 val. pareigūnų akiratyje atsidūrė pirmoji rimta pažeidėja, kuri sėdėjo prie „Ford Focus“ automobilio vairo.

Nors pareigūnui iškart kilo įtarimas, kad vairuotoja gali būti neblaivi, moteris dievagojosi alkoholio nevartojusi.

Vis dėlto alkoholio matuoklio jai apmulkinti nepavyko – „Ford“ vairuotojai buvo nustatytas lengvas 0,45 prom. girtumas.

30 metų amžiaus vilnietei už tai gresia iki 434 eurų siekianti bauda ir teisės vairuoti automobilį atėmimas iki pusantrų metų.

Apmaudi klaida

Neturėdamas vairuotojo pažymėjimo kitas pažeidėjas sėdo prie ką tik įsigyto „Mitsubishi“ vairo ir atvažiavo į Juodajame kelyje esančią degalinę.

Čia jį pasitiko gausios sostinės policijos pajėgos.

54 metų vyriškio vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas prieš daugiau nei 5 metus. Dabar vilnietis jau galėtų atgauti teisę vairuoti, tačiau jis niekada nė nebandė to padaryti.

Tai vyrui antrąkart kainavo vairuotojo pažymėjimą.

Pats vilnietis nė nebandė išsisukinėti, tik paaiškino, kodėl jam žūtbūt prireikė į degalinę – namuose jis neturi vandens, todėl į degalinę neva važiavo nusipirkti „mineralinio užgerti vaistus“.

„Gal teisėjas į tai atsižvelgs. Mašina nupirkta prieš savaitę ir stovėjo – laukė vairuotojo pažymėjimo ir vairuotojo“, – sakė apmaudžiai įkliuvęs pažeidėjas.

1,66 promilės

Po vidurnakčio sostinės policijos pajėgos išsiskirstė į tris skirtingas miesto vietas – Pylimo, Maironio ir Liejyklos gatves.

Dar važiuojant į naująją reido vietą policijos pareigūnų dėmesį atkreipė „Renault Laguna“ manevrai, todėl jie nusprendė sustabdyti įtartiną automobilį.

Prie jo vairo sėdėjo gerokai įkaušęs vyras. Jam nustatytas vidutinis 1,66 prom. girtumas.

15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./Reido akimirkos
15min/Pauliaus Ramanausko nuotr./Reido akimirkos

Už tai 27 metų vairuotojui teks ne tik gerokai ištuštinti piniginę, bet ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu bent dvejiems metams.

Visi kiti pažeidėjai įkliuvo Liejyklos gatvėje – įkaušusi prie prabangaus BMW vairo sėdėjusi moteris, neblaivus ir teisės vairuoti neturėjęs „Mazda“ vairuotojas ir vairuotojo pažymėjimo netekęs „Audi“ vairuotojas.

Pylimo ir Maironio gatvėse patikrintiems vairuotojams sostinės policijos pareigūnai priekaištų neturėjo, tačiau panašius patikrinimus ruošiasi tęsti ir toliau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min