Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 29d. 19:21

Rizikingų pramogų mėgėjai Vilniuje buvo sustabdę traukinių eismą

Radinys ant bėgių
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Geležinkelio bėgiai. 2009.05.29

Aštrių pojūčių ištroškę jaunuoliai naktį iš ketvirtadienio į penktadienį sutrikdė traukinių eismą sostinėje, pranešė LNK žinios.

Pasak LNK pranešimo, maždaug 20 minučių po vidurnakčio prie Vilniaus geležinkelio stoties artėjančio krovininio traukinio mašinistas buvo priverstas sustabdyti sąstatą avariniu būdu, nes pastebėjo tarp bėgių gulinčius du jaunuolius.

Vyras buvo tikras, kad mirtinai sužalojo žmones, todėl apie įvykį jis pranešė dispečerei. Įvykio vieton buvo iškviesti geležinkelininkai ir policija.

„Tarnybos apžiūrėjo visą sąstatą, visus vagonus, nes iš tikrųjų buvo įsitikinę, kad žmonės sužaloti mirtinai, kad kažkur gali būti liekanos po traukiniu", - LNK žinioms sakė Vilniaus transporto policijos viršininko pavaduotoja Regina Kontrimaitė.

Paaiškėjo, kad niekas nesužalotas. Traukiniui sustojus, jaunuoliai pabėgo su dar dviem įvykį stebėjusiais draugais.

Kol geležinkelio darbuotojai tikrino sąstatą iš šešiasdešimt dviejų vagonų, traukinių eismas buvo sustabdytas. Dėl to vėlavo dar du krovininiai traukiniai iš Baltarusijos. Už neteisėtą` traukinio sustabdymą gresia tūkstančio litų bauda.

„Mes manom, kad buvo atvejis vienas iš tų, arba kokios nors lažybos, arba drąsos išbandymas. Tai labai rizikinga ir pavojinga", - teigia R.Kontrimaitė.

Pasak pareigūnės, neseniai taip atsigulę tarp bėgių prie Kauno buvo mirtinai sužaloti vaikinas su mergina. Prieš metus pareigūnai sulaikė du vaikinus, kurie važiavo pasikabinę ant vagono alpinistų virvėmis.

Transporto policijos duomenimis, du tūkstančiai šeštaisiais geležinkelyje Vilniaus apskrityje žuvo net keturiolika žmonių. Pernai – perpus mažiau. Šiemet kol kas užregistruota tik viena žūtis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min