Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rokiškėnai Latvijoje nelegaliai apsirūpino įvairiais rūkalais ir alkoholiu

Iš rokiškėnų konfiskuotos prekės
VSAT nuotr. / Iš rokiškėnų konfiskuotos prekės
Šaltinis: 15min
0
A A

Gausų svaigalų ir cigarečių asortimentą įsigijusių rokiškėnų kelionę nutraukė juos patikrinti sustabdę VSAT pareigūnai.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, antradienį VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai prie sienos su Latvija, ties Rokiškio rajono Bučiūnų kaimu, patikrinti sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“.

Keliu Subatė–Obeliai iš Latvijos vykusią transporto priemonę vairavęs vyras pakluso uniformuotų VSAT pareigūnų reikalavimui sustoti. Jis pateikė tvarkingus mašinos bei asmens dokumentus, išduotus 51 metų Rokiškio rajono gyventojui.

Kartu su juo vyko dar du ten pat gyvenantys vyrai – 39 ir 56 metų. Jie taip pat turėjo tvarkingus asmens dokumentus.

Automobilį apžiūrėję pasieniečiai įvairiuose kelioniniuose krepšiuose aptiko baltarusiškų akcizais apmokestinamų prekių – trijų rūšių cigarečių, degtinės, vyno ir alaus.

Iš viso automobiliu buvo gabenti 49 pakeliai cigarečių „Premier“, „NZ“ ir „Kredo“, 70 litrų alkoholinių gėrimų įvairios talpos buteliuose – vyno „Dubrovinka“, „Vesiolyj Pereivon“, „Aromatnoje“, „Na zakate“, alaus „Rečitskoje“ ir „Desant“ bei degtinės „Belyj Korol“ ir „Krepkij Orešek“.

Automobilio vairuotojas paaiškino, kad dalis prekių – du buteliai degtinės ir keli buteliai alaus – priklauso jam, o likę svaigalai bei cigaretės – 39 metų rokiškėnui. Manoma, kad šias prekes vyras neteisėtai įsigijo Latvijoje.

Normos neviršijanti gabentų prekių dalis grąžinta vairuotojui, o likusių prekių savininku pripažintam rokiškiečiui pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tai gresia bauda nuo 1 iki 5 tūkst. Lt.

Po apklausos trijulė paleista.

Cigaretės bei svaigalai laikinai saugomi Ignalinos rinktinėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min