Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rokiškio rajono gyventojui atsirūgo nemokama elektra

Elektros laidai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Elektros laidai
Šaltinis: 15min
0
A A

Elektros tinklų darbuotojai už skolas buvo nutraukę elektros energijos tiekimą penkiasdešimtmečiui, kuris sugalvojo būdą, kaip ją savavališkai vėl prisijungti, tačiau dabar užsitraukė ir prokuratūros nemalonę.

Penkiasdešimtmetis rokiškietis A.R., sumanęs neteisėtai naudotis elektros energija, sulaukė ne tik akcinės bendrovės „Rytų skirstomieji tinklai“ darbuotojų vizito, bet ir baudžiamosios atsakomybės – Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorė Diana Suvaizdytė-Makšimienė baudžiamąją bylą dėl neteisėto naudojimosi energija jau perdavė nagrinėti rajono apylinkės teismui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, pernai gruodžio 22 d. akcinės bendrovės „Rytų skirstomieji tinklai“ darbuotojai kartu su Panevėžio regiono elektros apskaitų kontrolės grupės specialistais, atlikdami patikrinimą, nustatė, kad Rokiškio rajono Juodupės seniūnijos Gylių kaimo gyventojas A.R. yra savavališkai prisijungęs prie elektros linijos laidų.Tas, kas buvo neteisėtai prisijungęs prie energijos tiekimo, iškraipydamas skaitiklių rodmenis arba kitais neteisėtais būdais naudojosi elektros energija, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, laisvės apribojimu arba laisvės atėmimo bausme iki dvejų metų

Po to, kai elektros tinklų darbuotojai už skolas buvo nutraukę elektros energijos tiekimą, A.R. sugalvojo būdą, kaip ją savavališkai vėl prisijungti ir neteisėtai naudotis.

Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorė D.Suvaizdytė-Makšimienė, įvertinusi ikiteisminio tyrimo duomenis ir surašiusi kaltinamąjį aktą, nustatė, kad padaryta nusikalstama veika, numatyta Baudžiamojo kodekso straipsnyje dėl neteisėto naudojimosi energija ir ryšių paslaugomis.

Ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai, tyrimą kontroliavo, organizavo ir jam vadovavo Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorė D.Suvaizdytė-Makšimienė, antradienį pranešė Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausioji specialistė viešiesiems ryšiams Vida Bielskytė.

Tas, kas buvo neteisėtai prisijungęs prie energijos tiekimo, iškraipydamas skaitiklių rodmenis arba kitais neteisėtais būdais naudojosi elektros energija, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, laisvės apribojimu arba laisvės atėmimo bausme iki dvejų metų, o tas, kas padarė didelę turtinę žalą, – net iki šešerių metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min