Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 10:16 , Atnaujinta: 2014 rugpjūčio 19d. 11:01

Rokiškio ir Švenčionių rajonuose rastos tiesiog ganykloje išdarinėtos telyčios

Peilis
123rf.com nuotr. / Peilis

Pirmadienį į ganyklą atėjęs Rokiškio rajono gyventojas išvydo šiurpų vaizdą – jo devynių mėnesių telyčia buvo papjauta, jai išpjauti visi kumpiai, nupjautos ausys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Analogiškas nusikaltimas įvykdytas ir Švenčionėlių seniūnijos kaime, kur pareigūnai greitai sulaikė 25 metų įtariamąjį.

Pirmadienį į Rokiškio rajono policijos komisariatą kreipėsi V.G., gyvenantis Rokiškio r., Svobiškio k., kuris pranešė, kad ryte atėjęs į ganyklą, rado negyvą 9 mėn. telyčią, praneša Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Telyčiai buvo išpjauti visi kumpiai, nupjautos ausys.

Nuostolis – 1 000 Lt.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų antradienį paviešintame pranešime identiškas nusikaltimas įvardijamas kaip viena šiurpiausių gyvulių vagysčių, šiemet įvykdyta Švenčionių rajone. Švenčionėlių seniūnijos kaime vagys paskerdė laukuose nakčiai paliktą telyčią.

Rugpjūčio 18 d., anksti ryte, į  Švenčionių rajono policijos komisariatą kreipėsi Švenčionėlių seniūnijos gyventojas M.Z. ir pranešė, kad ganykloje rado išmėsinėtą jauną telyčią su nupjautais keturiais kumpiais. Padaryta žala – 2 000 Lt.

Švenčionių rajono policijos komisariate dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.) pradėtas ikiteisminis tyrimas (tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų).

Švenčionių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai visomis įmanomomis priemonėmis stengėsi nustatyti asmenis, įvykdžiusius šį nusikaltimą. Profesionaliai atlikę įvykio vietos apžiūrą, pareigūnai įtarė, kad čia pasidarbavo ne svetimi, o vietiniai, ir toliau intensyviai tęsė paieškos veiksmus. Pareigūnų profesionalumo dėka netrukus paaiškėjo, kad šią žiaurią egzekuciją įvykdė gretimo kaimo gyventojas V.R. (gimęs 1989 m.), kuris, tuo metu, kai pareigūnai atvyko į jo namus, ruošė „gardžią vakarienę“. Namuose rasti ir paskerstos telyčios likučiai. Įtariamasis uždarytas į areštinę, vyksta tyrimas.

Temos: 1 Karvė (jautis)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min