Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 17d. 13:36

Rokiškio rajone darbavosi jautrūs vagys: vandens bokštas nupjautas ir išvežtas, gandralizdis išsaugotas

Gandralizdis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Gandralizdis

Rokiškio rajono policija tiria mįslingą vandens bokšto vagystę. Per paskutinį dešimtmetį rajone nebuvo užfiksuotas panašaus statinio dingimo atvejis.

Kaip rašoma Rokiškio policijos pranešime, ketvirtadienį vakare į Rokiškio rajono policijos komisariatą kreipėsi Kazliškio seniūnijos gyventoja, pranešdama, kad Kalpokų kaime dingo vandens bokštas.

Bokštas, pasidalijus buvusios bendrovės turtą, jau senokai priklausė keliems pajininkams. Vandens teikimas bokšte kuris laikas nutrauktas, nes tam nebuvo poreikio: kaime belikę keli gyventojai, šalia buvusi ferma virtusi griuvėsiais.

Nuvykusi į įvykio vietą operatyvinė grupė nustatė, kad buvo nupjautas metalinis bokšto pagrindas, ir visas bokštas pakrautas į kažkokią transporto priemonę ir išgabentas. Vietiniai gyventojai negalėjo atsistebėti, kad tik dieną prieš įvykį jį matė, o paskui su lyg penkių aukštų namu statinys pradingo iš jų kaimo.

Policijos pareigūnus įvykio vietoje nustebino tai, kad vagys, nutempę bokštą, paliko sveiką, nesulaužytą gandralizdį, buvusį bokšto viršūnėje. Gandrų namai nunešti į šalį ir gražiai pastatyti ant sniego.

Pajininkai skaičiuoja patirtus nuostolius, policija tikslina įvykio aplinkybes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min