2012-12-06 09:32

Rokiškio rajone kepyklos direktorius pasigedo 23 kepalų duonos

Į policiją kreipėsi vyriškis, kuris pareiškė, kad iš jam priklausančios kepyklos pavogta duonos. Bendrovė patyrė 71 litų materialinį nuostolį.
Renginio akimirka
Renginio akimirka / Luko Balandžio nuotr.

Bendrovės „Duonuva“ direktorius pranešė, kad trečiadienį apie 21.26 val. Rokiškio rajone, Kavoliškio kaime, iš jam priklausančios kepyklos, M.M. (gim. 1993 m.) pavogė 23 kepalus duonos.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad bendrovė patyrė 71 litų materialinį nuostolį. Įtariamasis sulaikytas.         

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą