Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorių Aloyzą Jočį STT įtaria kyšininkavimu

Rokiškio centrinė aikštė
Gintaro nuotr. / Rokiškio centrinė aikštė
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Rokiškio rajono savivaldybėje. Atliekant procesinius ikiteisminio tyrimo veiksmus, pareikštas įtarimas buvusiam Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Aloyzui Jočiui.

Įtariama, kad Aloyzas Jočys, būdamas administracijos direktoriumi, galimai priėmė kyšį iš juridinio asmens, dalyvavusio viešųjų pirkimų konkurse, kurį organizavo ir vykdė Rokiškio rajono savivaldybės administracija.

Remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis taip pat įtariama, kad, siekiant nuslėpti nusikalstamą veiką, buvo klastojami dokumentai, penktadienį pranešė STT.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min