Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 9d. 14:04

Rudaminos turguje sulaikyti prekeiviai nelegaliais vaistais

Vaistai
Vilniaus VPK nuotr. / Vaistai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai Vilniaus apskrityje šių metų rugpjūčio 7 d. vykdė policinę priemonę, kuria siekė užkardyti ir nustatyti galimus neteisėtus vaistinių preparatų apyvartos atvejus.

Vilniaus r.sav., Rudaminos kaime esančioje  turgavietėje, sulaikyta  T.Ž. (gim. 1954 m.), kuri prekiavo vaistiniais preparatais (vaistais) neturėdama licencijos. Prekyvietėje rasta 676 vnt. įvairių vaistų, įvežtų iš Rusijos ir Baltarusijos. Toje pačioje turgavietėje pareigūnams įkliuvo  O.Ž. (gim. 1977 m.), kuris taip pat neteisėtai prekiavo vaistais, įvežtais iš Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Rasta ir paimta 329 vnt. įvairių vaistų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje minėtiems asmenims surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44(1) str. (Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo, baudą juridinių asmenų vadovams – nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo). Administracinės bylos teisminiam nagrinėjimui perduotos Vilniaus rajono apylinkės teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min