Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 16, 19:20

Rūkalų ir svaigalų upės Šalčininkų rajone lietųsi laisvai, bet policija vis trukdo

Vėl rasta ir neteisėto alkoholio, ir kontrabandinių rūkalų, skelbia Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).

Kova su neteisėta svaigalų bei rūkalų apyvarta jau seniai yra principo reikalas Šalčininkų rajono policijai – skelbiama apie naują sulaikymą (apie ankstesnius – žr. susijusius straipsnius).

Šalčininkų rajono gyventojo vairuojamame automobilyje šįkart rasta apie 50 l naminukės, supilstytos į plastikinius butelius.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.).

Birželio 14 d. apie 6 val. kelyje Baltoji Vokė–Pagiriai–Kirtimai patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Škoda Octavia“. Paaiškėjo, kad vilnietei priklausančią transporto priemonę vairavo Šalčininkų r., Jašiūnų mstl. gyventojas (gimęs 1968 m.).

Patikrinimo metu vyras patikino, kad draudžiamų daiktų neturi, tačiau, patikrinus automobilio bagažinę bei saloną, rasti polietileniniai maišai, kuriuose buvo plastikiniai buteliai su namine degtine. Iš viso automobilyje rasta apie 50 l naminės degtinės.

Atlikus kratą Jašiūnų mstl. gyventojo namuose, rastas galimai suklastotas vairuotojo pažymėjimas.

Automobilio savininkės (gimusios 1972 m.) bute sostinės Šilutės g. kratos metu rasta apie 17,5 l skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, 24 butelių degtinės, nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, bei 204 pakeliai cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikoje nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min