Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 30d. 12:01

Rusijoje apvirto iš Sankt Peterburgo į Marijampolę vykęs „Ecolines“ autobusas

„Ecolines“ autobuso avarija Rusijoje
Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministerijos nuotr. / „Ecolines“ autobuso avarija Rusijoje

Pirmadienį Rusijoje apvirto iš Rusijos Sankt Peterburgo miesto į Marijampolę vykęs Lietuvos bendrovės „Ecolines“ autobusas. Autobusas, kuriuo važiavo 19 keleivių ir du vairuotojai, apvirto Rusijos Pskovo srityje.

Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministerijos spaudos tarnyba pranešė, kad autobusas nuvažiavo nuo kelio ir apvirto pakelės griovyje pirmadienio rytą. Kelias buvo slidus ir apledėjęs. Apie nelaimę pranešė kiti pro šalį važiavę vairuotojai. „Komsomolskaja pravda-Pskov“ praneša, kad automobilio salone buvo 19 žmonių: 5 Lietuvos piliečiai, 4 Latvijos piliečiai, 1 Ukrainos pilietis ir 9 Rusijos piliečiai.

Į nelaimės vietą greitai atvyko specialiosios tarnybos ir medikai. Iš ligoninės gautas pranešimas, kad į ją pristatyti šeši nukentėję keleiviai. Jų gyvybei pavojus negresia. 5 keleiviai patyrė sumušimų ir nubrozdinimų. Viena keleivė dėl rimtesnių sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Avariją patyrę keleiviai netrukus kitu autobusu buvo išvežti į Latvijos Daugpilio miestą.

Pirminiais duomenimis, autobusą vairavęs vairuotojas posūkyje viršijo greitį ir nesuvaldė transporto priemonės. Tačiau „Komsomolskaja pravda-Pskov“ kalbinta autobusu važiavusi Olga teigė, kad vairuotojas neviršijo greičio. Olga patyrė smegenų sukrėtimą ir krūtinės ląstos traumą. Ji mažiausiai savaitę bus gydoma ligoninėje.

„Mes išvažiavome į ilgą posūkį. Kelias buvo labai slidus, todėl vairuotojas galėjo nesuvaldyti autobuso. Aš sėdėjau autobuso priekyje. Avarijos metu visas gyvenimas pro akis prabėgo, man buvo labai baisu“, – pasakojo Olga.

Su „Ecolines“ atstovais 15min kol kas nepavyko susisiekti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min