Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 17d. 14:23

Rusiškas dyzelinas buvo pardavinėjamas Šiaulių rajone esančiame garaže (nuotraukos, video)

Nelegali degalinė
VSAT nuotr. / Nelegali degalinė

Šiaulių pasieniečiai nustatė neteisėtą, įtariama, rusiško dyzelino laikymo ir pardavinėjimo atvejį.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ketvirtadienį VSAT Šiaulių rinktinės operatyvininkai, turėdami informacijos apie neteisėtą prekybą rusiškais degalais, Šiaulių rajone surengė patikrinimą.

Pasaloje buvę VSAT pareigūnai stebėjo garažą, esantį Šiaulių rajono Lieporių kaime. Pasieniečiai užfiksavo, kaip prie jo privažiuoja krovininis automobilis Volvo. Iš mašinos išlipę du vyrai elektriniu siurbliu ėmė pumpuoti dyzeliną iš vilkiko degalų bako į garaže esančias talpas.

Abu vyrus pasieniečiai sulaikė. Paaiškėjo, kad jie – 45 ir 51 metų Šiaulių gyventojai.

Sulaikytieji neslėpė, jog išpila degalus, kuriuos vyresnis šiaulietis tuo pačiu vilkiku Volvo parsivežė iš Rusijos.

Įvykio vietos apžiūros metu nustatyta, kad iš vilkiko degalų bako į garaže esančias talpas spėta išleisti maždaug 430 litrų dyzelino. Iš vilkiko, manoma, būtų išpilta dar apie pusė tonos dyzelino.

Be to, garaže pasieniečiai rado dar 1 tūkst. 270 litrų dyzelinių degalų. Šie degalai priklausė sulaikytam 45 metų šiauliečiui.

Nustatyta, kad krovininis vilkikas Volvo priklauso vienai Šiauliuose registruotai transporto įmonei, besiverčiančiai maisto produktų gabenimu į Rusiją.

VSAT pareigūnai išsiaiškino ir tai, kad sulaikytam vilkiko vairuotojui uždrausta atvykti į Lenkiją, nes maždaug prieš dešimtmetį jis buvo įkliuvęs su stambia kontrabanda.

Pasieniečiai vienoje garažo lentynoje dar aptiko daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą. Taip pat rasta  įvairių talpų butelių su skaidriu skysčiu, turinčiu specifinį  naminės degtinės kvapą.

Abu šiauliečius bei rastus daiktus VSAT pareigūnai perdavė Šiaulių rajono policijos pareigūnams,  o dyzeliną – Mokesčių inspekcijos darbuotojams. Pastarosios institucijos atstovai tirs neteisėtą akcizinių prekių laikymo atvejį.

VIDEO: Rusiškas dyzelinas garaže

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min