Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šakių meras Juozas Bertašius teisme aiškinsis, ar siekė naudos sau ir artimiesiems

 Sveikina meras Juozas Bertašius
R.Akutaičio nuotr. / Meras Juozas Bertašius (kairėje) su dvasininku
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tvirtina,kad Šakių mero Juozo Bertašiaus byla perduota teismui.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl Šakių rajono savivaldybės mero Juozo Bertašiaus piktnaudžiavimo, prekybos poveikiu ir turto iššvaistymo siekiant asmeninės naudos sau ir artimiesiems.

Šis asmuo taip pat kaltinamas tuo, kad sukurstė Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėją daryti tokias pačias nusikalstamas veikas.

Baigus ikiteisminį tyrimą ir Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui surašius kaltinamąjį aktą baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui, rašoma penktadienį STT atstovų paviešintame pranešime.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min