Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 5d. 10:40

Šalčininkietis su cigaretėmis pasieniečiams įkliuvo ketvirtą kartą

Kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Kontrabandinės cigaretės

Šalčininkų rajone nuo pasieniečių automobiliu sprukęs ir per langą rūkalus svaidęs kontrabandininkas įklimpo lauke ir buvo sulaikytas. Jis su rūkalais VSAT pareigūnams įkliūva jau ketvirtą kartą.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono kelyje Kalviai – Dvariškės stabdė automobilį Volkswagen Passat. Jį vairavęs vyras ignoravo uniformuotų VSAT pareigūnų reikalavimą sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo Žižmų kaimu link.

Bėglį pasieniečiai persekiojo tarnybiniu visureigiu su įjungtais garso ir šviesos signalais. Gaudynių metu VSAT pareigūnai pastebėjo, kad mašiną vairavęs vyras per langą išsviedė du blokus cigarečių.

Bėglį pasieniečiai sulaikė ties Žižmų kaimu esančiame lauke, maždaug už dviejų kilometrų nuo jo stabdymo vietos.

Bekele automobiliu važiavęs vyras įklimpo lauke, be to, pradūrė abi priekines mašinos padangas.

Sulaikomas vairuotojas nesipriešino. Jis neturėjo asmens dokumentų, tačiau VSAT pareigūnai greitai nustatė jo tapatybę. Paaiškėjo, kad tai - 38 metų Šalčininkų rajone gyventojas.

VSAT pareigūnai aptiko ir įkalčius – 2 blokus cigarečių „Saint George Lights“, kuriais vyras pakeliui buvo atsikratęs sprukdamas.

VSAT pareigūnai jam pradėjo net tris administracines teisenas: dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo, dėl nepaklusimo sustabdyti transporto priemonę bei dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo tvarkos pažeidimo.

Po apklausos vyras paleistas. Surinktą teisenų medžiagą VSAT pareigūnai perduos Šalčininkų rajono apylinkės teismui. Cigaretės laikinai saugomos Dieveniškių užkardoje.

Šis vyras yra gerai žinomas pasieniečiams, nes jau tris kartus yra įkliuvęs gabenantis kontrabandines cigaretes. Šalčininkų rajone jis rūkalus neteisėtai gabeno ir buvo VSAT pareigūnų sulaikytas 2006-aisiais su 500 pakelių, 2008 m. su 1000 pakelių ir šiemet, kai vežė 48 pakelius. Už tai jis buvo baustas piniginėmis baudomis.

2008 m. kaip kontrabandos gabenimo priemonė buvo konfiskuotas šalčininkiečio automobilis, tačiau jis išvadų nepadarė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min