15min be reklamos

Šalčininkų pareigūnai toliau neduoda ramybės „taškų“ šeimininkams – demaskavo dar tris

„Taškuose“ rasta ir paimta daugiau nei 120 l naminukės, skelbia Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Šalčininkų policija surado ir paėmė iš viso per 120 litrų naminukės.

Prekeiviai naminuke atsidūrė areštinėje. Įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.Šalčininkų rajono policija, atlikusi kruopštų tyrimą, lapkričio 15 d. Šalčininkuose, Plento g., užfiksavo kelis prekybos namine degtine atvejus. Prekyba vyko iš vietiniams gyventojams ir policijos pareigūnams žinomo namo.

Priklausomi žmonės, apsipirkdami „taškuose“, dažnai palieka nelegaliems prekeiviams gyvybiškai svarbias šeimos lėšas.

Įvykio vietoje buvo sulaikyti nelegalių svaigalų pardavėjai ir pirkėjai. Rasta daugiau nei 50 l naminukės.

Tęsdami policinę priemonę, policijos pareigūnai atliko kratą viename iš Baltosios Vokės mstl. namų – čia jie aptiko apie 70 l naminės degtinės ir daugiau nei toną raugo naminei degtinei gaminti.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Įtariamieji atsidūrė areštinėje.

Lapkričio 13 d. pareigūnai nutraukė „taško“ Eišiškėse, Vytauto g., veiklą.

Šeimos nariai, turintys priklausomybę nuo alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų, pirkdami „taškuose“, palieka nelegaliems prekeiviams paskutines šeimos santaupas, parduoda už alkoholį šeimos turtą, atiduoda tėvų šalpos pensiją ir vaikams skiriamų pašalpų lėšas. Todėl šiuo atveju policijos ir gyventojų pastangos ir interesai sutampa.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min