Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 18:32

Šalčininkų rajone įkliuvo visiškai girta neteisėtai prie vairo sėdusi moteris

Šalčininkų rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė visiškai girtą vietinę gyventoją, vairavusią lengvąjį automobilį „Volkswagen Passat“. Paaiškėjo, kad beveik 4 promiles įpūtusi moteris niekada nebuvo įgijusi teisės sėsti prie vairo.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / VSAT nuotr.

Ketvirtadienį Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono Poškonių kaimo prieigose pastebėjo pavojingai manevruojantį automobilį „Volkswagen Passat“.

Šią transporto priemonę VSAT pareigūnai stabdė įjungę tarnybinio visureigio garso bei šviesos signalus. Tačiau prie vairo sėdėjusi moteris ne iš karto sustabdė mašiną ir reikalavimus sustoti ignoravo.

Vis tik vairuotoja, veikiausiai supratusi, kad pasprukti nepavyks, už puskilometrio įsuko į pirmą pasitaikiusią sodybą bei buvo sulaikyta.

VSAT pareigūnams iškart nekilo abejonių dėl moters būklės. 41-erių Šalčininkų rajono gyventoja vos sugebėjo suregzti kelis sakinius, sunkiai orientavosi aplinkoje, nuo jos tvoskė svaigalais.

Alkoholio tikrintuvas parodė sunkų girtumą –3,80 prom. Patikros metu taip pat paaiškėjo, kad šalčininkietė niekada nebuvo įgijusi teisės legaliai vairuoti transporto priemonę.

Neblaivią vairuotoją ir automobilį pasieniečiai perdavė policijos pareigūnams. Dėl vairavimo esant sunkiam girtumui pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Moteriai taip pat teks administracine tvarka atsakyti už nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę bei jos vairavimą neturim tam teisės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min