Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 04, 12:02

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė neblaivų ginkluotą vairuotoją

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė lengvąjį automobilį neblaivų vairuotoją. Patikros metu transporto priemonėje aptiktas ir šratinis revolveris.
Rastas revolveris
Rastas revolveris / VSAT nuotr.

Trečiadienį po pietų VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Paūdronių kaimo prieigose patikrinti sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Nuo čia iki Lietuvos ir Baltarusijos sienos – vos 200 metrų.

1994 metais pagamintą transporto priemonę vairavusio vyro elgesys pasieniečiams iškart sukėlė įtarimų. Tvarkingus asmens ir automobilio dokumentus turėjusio 61-erių Vilniaus gyventojo judesiai akivaizdžiai buvo nekoordinuoti, nuo jo tvoskė alkoholiu.

Patikros metus pasieniečiai atkreipė dėmesį ir į ant galinės mašinos sėdynės padėtą pintinę. Joje VSAT pareigūnai aptiko šratinį revolverį „Kora“. Ginklo būgne buvo trys šoviniai. Vyras iškart prisipažino, kad revolveris priklauso jam ir pateikė galiojantį leidimą.

Į alkoholio tikrintuvą vilnietis pripūtė 0,88 promilės. Tai – lengvas girtumo laipsnis. Tokia alkoholio koncentracija kraujyje reiškia, kad vyras pažeidė ir Kelių eismo taisykles, nes neblaivus sėdo prie vairo, ir ginklo gabenimo bei nešiojimo tvarką.

Vairuotojas, automobilį ir revolverį pasieniečiai perdavė atvykusiems policijos pareigūnams, kurie priims sprendimą dėl nuobaudos skyrimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min