Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 9d. 09:25

Šalčininkų rajone plėšikai įsibrovė į pensininkų namus ir pensininkus talžė lazdomis

Šalčininkų policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Šalčininkų policija

Šalčininkų policijos areštinėje atsidūrė trys jaunuoliai, įtariami pensininkų poros apiplėšimu.

Kaip informuoja Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 20 val. Šalčininkų r., Vaškelių kaime, į N.R. (gim. 1935 m.) namą, išlaužę langą, įsibrovė iš matymo pažįstami jaunuoliai, kurie lazdomis sumušė šeimininką ir jo žmoną N.R. (gimusi. 1938 m.).

Įsibrovėliai pagrobė du (po du litrus) butelius alaus ir rankinę, kurioje buvo pinigų bei įvairių smulkių daiktų.

Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Nukentėjusieji gydomi ambulatoriškai.

Įtariamieji D.K. (gim. 1993 m.), P.G. (gim. 1991 m.) ir V.S. (gim. 1992 m.) uždaryti į areštinę.

Įvykis tiriamas.

Papildyta: Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad senukų skriaudikus gaudė ir pasieniečiai.

Kaip rašoma VSAT pranešime, operatyviai sureagavę pasieniečiai Šalčininkų rajone sulaikė du jaunuolius, per langą įsibrovusius į senukų namus, juos sumušusius ir apiplėšusius. Trečias plėšikas įkliuvo Šalčininkų policininkams.

Ketvirtadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai gavo pranešimą iš Šalčininkų rajono policijos komisariato, kad į vieną Šalčininkų rajono Vaškelių kaimo sodybą įsibrovė keli asmenys.

Vaškeliai yra prie pat sienos su Baltarusija. Į šią vietą iškart buvo nusiųstas netoliese patruliavę Dieveniškių užkardos pasieniečiai.

VSAT pareigūnai, tarnybiniu visureigiu artėdami prie pačiame kaimo pakraštyje esančios sodybos, pastebėjo pro namo langą į lauką iššokantį asmenį. Įtariamas plėšikas nepakluso pasieniečių reikalavimui sustoti ir visiškoje tamsoje pasileido artimiausio miško link.

Vyrą Dieveniškių pasieniečiai nusivijo naudodamiesi naktinio matymo įranga bei termovizorinę kamera, tamsoje padedančia atskirti žmogų pagal jo kūno skleidžiamą šilumą. Bėglys buvo aptiktas ir sučiuptas miške už kelių šimtų metrų nuo sodybos. Jis kruvinais drabužiais tūnojo pasislėpęs už medžio.

Pasieniečiai išsiaiškino, kad kartu su sulaikytuoju į senukų namą buvo įsibrovę dar du bendrininkai. Vieną iš pasprukusių plėšikų VSAT pareigūnai netrukus pastebėjo irgi naudodamiesi naktinio matymo įranga. Lauku sprunkantį nusikaltėlį pasieniečiai sučiupo po trumpų gaudynių už maždaug puskilometrio nuo Vaškelių kaimo. Sulaikytasis irgi buvo išsitepęs krauju.

Paaiškėjo, kad abu sulaikytieji yra Šalčininkų rajono gyventojai, 18 ir 19 metų. Plėšikų būta ciniškų ir žiaurių. Į kaimo pakraštyje stovintį senukų namą iš pradžių jie bandė įsilaužti pro duris. Jų neįveikę jaunuoliai išdaužė langą ir įlipę į namą 76 metų šeimininką bei jo 73-ejų žmoną talžė lazdomis reikalaudami pinigų. Nusikaltėliai spruko pagrobę kelis butelius alaus ir rankinę su centais ir smulkiais daiktais.

VSAT pareigūnai abu jų sulaikytus plėšikus perdavė Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnams. Netrukus gautą žinių, kad policininkams įkliuvo ir trečias plėšikas, taip pat gyvenantis Šalčininkų rajone. Jis sulaikytas netoli savo namų.

Nukentėję senukai gydomi ambulatoriškai. Plėšimą tiria Šalčininkų rajono policija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min