Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 5d. 10:12

Šalčininkų rajone sulaikytas cigarečių krovinys ir vienas nešikas

Sulaikytas kontrabandininkas
VSAT nuotr. / Sulaikytas kontrabandininkas

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė, įtariama, iš Baltarusijos atgabentų kontrabandinių cigarečių krovinį ir vieną iš jas nešusių asmenų.

VSAT nuotr./Kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr./Kontrabandinės cigaretės

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, antradienį vėlai vakare VSAT Varėnos rinktinės Purvėnų užkardos pasieniečiai netoli Šalčininkų rajono Dumblės kaimo, pastebėjo nuo valstybės sienos su Baltarusija į Lietuvos gilumą einančius tris asmenis su nešuliais.

Juos prisivijo du pasieniečių patruliai, tačiau pamatę VSAT pareigūnus nešikai metė krovinius ir tamsoje spruko į skirtingas puses. Vieną bėglių pasieniečiai sulaikė. Jis buvo paguldytas ant žemės ir surakintas antrankiais. Paaiškėjo, kad tai – 25-erių Šalčininkų rajono gyventojas.

Įvykio vietoje buvo rastos 6 dėžės, iš viso 3 tūkst. pakelių, cigarečių „Premier“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Įtariama, kad rūkalai iš Baltarusijos pusės į Lietuvos teritoriją buvo permesti per sienos liniją, o nešikų tikslas buvo kuo skubiau juos tamsoje nugabenti į Lietuvos gilumą.

Pasprukusių asmenų paieškai VSAT pareigūnai pasitelkė tarnybinį šunį. Jis pėdsakais nuo numestų cigarečių sekė apie 1,5 km į Dumblės mišką. Čia pėdsakai dingo.

Varėnos rinktinės pareigūnai vykdo šio įvykio tyrimą ir ieško bėglių. Po apklausos sulaikytasis Šalčininkų rajono gyventojas buvo paleistas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min