TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalia Pilaitės mokyklos valytoją užpuolęs vyras atsivijo ją į mokyklą ir sumušė, moksleiviai atsipirko išgąsčiu

Švedijos karalienės vizito Pilaitės mokykloje akimirka
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Anot mokyklos direktoriaus Z.Popovo, mokinių įvykio metu mokykloje nebebuvo, tačiau gatvėje jie galėjo matyti, kas nutiko.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pilatės vidurinėje mokykloje – neįprastas įvykis. Antradienio pavakarę, apie 16 val., šalia šios mokyklos buvo užpulta į darbą ėjusi valytoja. Užpuolikas ją vijosi iki pat mokyklos ir įėjęs į ugdymo įstaigą moterį mušė toliau.

15min.lt redakciją moksleiviai informavo, kad antradienio pavakarę mokykloje siautėjo užpuolikas. Pasak redakcijos šaltinių, galimai apsvaigęs vyras trankė mokytojas į sieną.

„Po krepšinio treniruotės bandėme išeiti pro pagrindinį išėjimą. Ten stovėjo agresyvus vyras, kuriam iš burnos dribo putos. Kažkas iš moterų bandė jį sutramdyti valytojos šluotkočiu. Bet įpykęs įsibrovėlis kotą sulaužė. Kai bandžiau prasmukti, užpuolikas griebė mane už kaklo ir neišleido. Skubiai pabėgome į antrą aukštą. Paskui etikos ir lietuvių kalbos mokytojos mus išvedė pro kitas duris“, – pasakojo Pilaitės moksleivė.

Galiausiai atvykus policijai, ji davė parodymus kaip nukentėjusioji.

Mokyklos direktorius Zotikas Popovas 15min.lt patvirtino, kad toks nemalonus įvykis mokykloje užfiksuotas, valytoja buvo užpulta ir sumušta. Su užpuoliku bandžiusios kovoti kitos valytojos nesugebėjo jai padėti. Vyrą sutramdyti pavyko tik prisišaukus fizinio lavinimo mokytoją.

Užpuolikas buvo girtas

„Kol kas vyksta tyrimas, policija mums dar nieko nepranešė, žinau tik tiek, kad vyras buvo girtas, iš gatvės. Einančią į darbą valytoją užpuolė vyras, vijosi ją kai ji bėgo į mokyklą, kur norėjo pasislėpti. Moteris buvo sužalota, primušta“, – trečiadienio rytą susijaudinęs pasakojo mokyklos direktorius.

Anot Z.Popovo, apsiginti pati moteris nesugebėjo, nepavyko užpuoliko įveikti ir kitoms valytojoms. „Policija buvo iškviesta, bet ji vėlavo ir gana stipriai, viskas galėjo baigtis dar liūdniau. Šitas žmogelis buvo agresyvus, jam net veržėsi putos, jis buvo tokios neaiškios būsenos“, – sakė mokyklos vadovas. Vis dėlto policijos pareigūnai užpuoliką suėmė.

Direktoriaus teigimu, mokinių mokykloje jau nebuvo, tačiau gatvėje mačiusių įvykį tikrai galėjo būti. Nukentėjusi moteris, anot Z.Popovo, jaučiasi gana blogai, šiandien ji ketina apsilankyti pas medikus.

Tokio įvykio neprisimena

Tokio įvykio mokykloje per 20 metų direktorius teigė neprisimenąs. „Kad taip atsektų žmogų net į mokyklą, nebijotų, nėra buvę. Čia jau žmogaus psichinė būklė buvo neaiški, matyt, labai buvo padauginęs alkoholio, o gal ir šiaip turi kokių nors problemų“, – svarstė Pilaitės vidurinės mokyklos direktorius.

Paklaustas, ar po tokio įvykio nekyla minčių samdyti mokyklai apsaugą, direktorius teigė, kad tai senas klausimas, tačiau jį išspręsti reikia papildomų lėšų, kurių nėra. „Norint turėti apsaugą, reikia lėšų papildomam etatui. Savivaldybės etatų sąraše yra budėtojo etatas, jis turėtų būti žmogus su racija, apsauginis, jam turi būti mokamas atitinkamas atlyginimas. Tačiau to dabar nėra, budi moterys, kurios apsiginti ar apginti kitų tikrai negali“, – apgailestavo Z.Popovas.

Šiuo metu svarstoma nuolat rakinti mokyklos duris, tačiau pamokų ir pertraukų metu, kol dar mokykla pilna mokinių, taip daryti labai nepatogu. „Nuolat rakinti durų negalime, tačiau dabar jau imsimės griežtesnių saugos priemonių. Tariamės, nuo kada rakinti duris, kad nepatektų pašaliniai nepageidaujami žmonės“, – apie bandymus imtis nors šiokių tokių saugumo priemonių sakė Z.Popovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min