Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalies laukuose toliau liepsnoja kombainai

Liepsnoja kombainas
PAGD nuotr. / Liepsnoja kombainas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruoti 89 gaisrai, 46 iš jų – atvirose teritorijose. Žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Antradienį ir vėl degė kombainai bei kita žemės ūkio technika. Apie 13 val. Šilutės rajone, Gaidelių kaimo laukuose, užsiliepsnojo UAB „Šilutės verslininkystė“ priklausantis šiaudų presas. Gaisro metu presas sudegė nepataisomai.

Dar vienas ruloninis šiaudų presas apie 19.20 val. užsidegė Širvintų rajone, Darkuškės kaimo laukuose. Atskubėjus ugniagesiams, presas jau degė atvira liepsna, tad jo išgelbėti nepavyko. Per gaisrą išdegė ir apie hektarą ražienų.

Apie 16 val. Skuodo rajone, Juodeikių kaime, užsiliepsnojo ūkininkui priklausantis kombainas. Išdegė variklio skyrius ir vairuotojo kabina.

Dar vienas kombainas Claas 106 apie 16.45 val. užsidegė Anykščių rajone, Repšėnų kaime. Per gaisrą nudegė variklio skyriaus laidai, guminė tepalo žarna. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos, o nuostoliai siekia šimtus tūkstančių litų.

Apie 12.10 val. gaisras kilo Lazdijų rajone, Seimeniškių kaime, stovinčioje lauko virtuvėje ir ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Supleškėjo lauko virtuvės stogas ir perdanga, apdegė namų apyvokos daiktai, sudegė ūkinio pastato stogas bei apie 10 tonų sukrauto šieno. Taip pat apdegė traktoriaus priekaba, kuria buvo vežami šiaudai. Įvykis tiriamas.

Apie 14.15 val. Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje, užsiliepsnojo sublokuotos dvi malkinės ir vasaros virtuvė Sodų gatvėje. Per gaisrą sudegė medinė virtuvė, namų apyvokos daiktai, malkinėje apdegė apie 10 kubinių metrų malkų.

Apie 22.10 val. Alytaus rajone, Pagilės kaime, užsidegė ūkinis pastatas ir 2 lentiniai priestatai. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Sudegė ir viduje buvusios apie 8 tonos šieno, arklinės rogės, kiti ūkio reikmenys. Ir šių gaisrų aplinkybės tikslinamos.

Apie 23.30 val. gaisras kilo Anykščių rajone, Rašimėlių kaime, individualiame gyvenamajame name. Sudegė pastato stogas, dalis perdangos ir sienų, 2 šaldytuvai, mikrobangų krosnelė, dujinė viryklė. Gaisro priežastis ir nuostoliai dar aiškinami.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai atliko 10 kitų gelbėjimo darbų. Išgelbėta  žmonių bei Šilutės rajone, ties Laučių kaimu, iš Šusties upelio ištrauktas skenduolio kūnas.

Apie 11.50 val. Panevėžio ugniagesiai iš greitosios pagalbos medikų gavo pranešimą, jog Ramygalos gatvėje esančiame garažų kooperatyve, garažo duobėje, be sąmonės guli 2 žmonės, kuriuos reikia ištraukti. Atskubėję ugniagesiai su kvėpavimo aparatais įlipo į benzino garų prisikaupusią duobę ir ištraukė 70-metį vyrą bei 65 metų jo žmoną. Greitoji pagalba sutuoktinius skubiai išvežė į ligoninę.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min