Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Samantos Rakauskaitės žmogžudyste įtariamas Šarūnas Žemaitis liks suimtas 3 mėnesius

Šarūnas Žemaitis
Alvydo Januševičiaus/15min.lt nuotr. / Šarūnas Žemaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį prokurorai kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą, prašydami taikyti griežčiausią kardomąją priemonę Linkuvos gyventojui Šarūnui Žemaičiui, įtariamam sugyventinės Samantos Rakauskaitės nužudymu. Teigiama, kad Š.Žemaitis prisipažino nužudęs S.Rakauskaitę. Teismas leido įtariamąjį žudiką laikyti suimtą maksimaliai ilgai – tris mėnesius.

Viešai sielvartą liejęs 22 metų linkuviškis Šarūnas Žemaitis šeštadienio rytą ėjo surakintomis rankomis, gobtuvu užsidengęs galvą ir panarinęs akis. Jis prikando liežuvį, tačiau nevaldė galūnių – žurnalistams rodė vidurinio piršto kombinaciją.

Š.Žemaitį pareigūnai šeštadienio rytą atvežė į Šiaulių apylinkės teismą, kur buvo sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės jam skyrimo.

Š.Žemaitis įtariamas nužudęs sugyventinę Samantą Rakauskaitę, kurios dramatiškai buvo ieškoma beveik visą savaitę, o penktadienį 21 metų merginos palaikai ištraukti iš šulinio.

Šeštadienį Policijos departamento paviešintoje svarbiausių praėjusios paros kriminalų suvestinėje užfiksuota, kad balandžio 17 d. apie 14 val. Pakruojo rajone, duobėje su vandeniu šalia Muravoto kaimo, rastas moters (gimusios 1993 m.) lavonas su smurto žymėmis. Įtariamasis (irgi gimęs 1993 m.) uždarytas į areštinę.

Įtariamąjį Š.Žemaitį buvo prašoma leisti laikyti suimtą tris mėnesius. Prokuratūros prašymas taikyti griežčiausią kardomąją priemonę buvo motyvuojamas tuo, kad vaikinas įtariamas padaręs labai sunkų nusikaltimą, už kurį dabar numatoma griežta laisvės atėmimo bausmė, ta būdamas laisvėje jis galėtų tiek trukdyti ikiteisminiam tyrimui, tiek galbūt apskritai pasislėpti nuo prokurorų, teisėjų ir tyrėjų.

Savaitgalį budintis Šiaulių apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjas prokuratūros prašymą tenkino visiškai: Š.Žemaitį leidžiama laikyti už grotų suimtą tris mėnesius. Tiesa, šiandienė teismo nutartis dar neįsiteisėjo, per savaitę ji gali būti skundžiama apeliacine tvarka.

Neoficialiomis žiniomis, apklausos metu Š.Žemaitis prisipažino nužudęs S.Rakauskaitę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min