Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savadarbį „sostą“ ant slidžių stūmęs žvejys atsidūrė Rusijoje ir gavo baudą

Žvejo išradimas
VSAT nuotr. / Žvejo išradimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Poledinės žūklės mėgėjų išmonė neturi ribų. Klaipėdietis per neapdairumą Rusijoje atsidūrė stumdamas štai tokį „sostą“ ant slidžių, skelbiama pasieniečių „Facebook“ profilyje.

Neapdairus žvejys Kuršių mariose į Rusiją nuklydo savadarbėmis rogėmis.

Kuršių mariose pasieniečių laivo ant oro pagalvės „Viesulas“ įgula šią savaitę sulaikė poledinės žūklės mėgėją, dėl neatsargumo pažeidusį valstybės sieną. Į Rusiją apie 100 metrų Klaipėdos rajono gyventojas neapdairiai nukeliavo stumdamas savadarbes roges su kėde.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai, naudodamiesi teritorinės jūros ir Kuršių marių stebėjimo sistema, ant marių ledo ties Nida užfiksavo neteisėtą valstybės sienos kirtimą iš Lietuvos į Rusijos teritoriją.

Apie tai informacija nedelsiant buvo perduota Nidoje budėjusio VSAT laivo ant oro pagalvės „Viesulas“ įgulai, kuri iškart nuvyko į įvykio vietą. Stebimas objektas į kaimyninės šalies teritoriją įvažiavo apie 100 metrų, netrukus apsisuko ir grįžo į Lietuvą. Čia pasieniečiai sulaikė grįžtantį pažeidėją.

Paaiškėjo, kad jis yra 62 metų Klaipėdos rajono gyventojas. Poledinės žūklės mėgėjas, paties susimeistrautomis stumiamomis rogėmis, ant kurių buvo pritvirtinta kėdė su daiktamaišiu, į kaimyninę valstybę dėl neatsargumo nuklydo ieškodamas gausesnio laimikio.

Neringos užkardos pasieniečiai vyrui už neteisėtą valstybės sienos perėjimą dėl neatsargumo pirmadienį skyrė administracinę 35 eurų baudą. Po apklausos žvejys paleistas. Jam grąžinti ir žūklės įrankiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min