Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį muitininkai rūkalus traukė iš perdirbtų dujų balionų

Rūkalai
Muitinės nuotr. / Rūkalai
Šaltinis: 15min
0
A A

Per praėjusį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Lavoriškių, Medininkų kelio ir Kenos geležinkelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 31 tūkst. litų. Realizavus per savaitgalį sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, daugiau kaip 21,6 tūkst. litų.

Daugiausiai kontrabandinių rūkalų savaitgalį buvo sulaikyta Medininkų kelio poste. Šeštadienį prieš pat vidurnaktį Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė mūsų šalies piliečio E. B. vairuojamą automobilį „Peugeot“. Iš Baltarusijos žaliuoju kanalu važiavęs vyras pareigūnus patikino, kad vežasi tik leistiną neapmokestinamą prekių kiekį. Tačiau muitininkai ėmėsi detaliai tikrinti įtartiną automobilį ir bagažinėje sumontuotame dujų įrangos balione nesunkiai aptiko slėptuvę, kurioje buvo 540 pakelių cigarečių „Minsk“. Sulaikytų kontrabandinių cigarečių vertė juodojoje rinkoje siekia beveik 4 400 litų.

Nepraėjus nė pusvalandžiui tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnų dėmesį patraukė dar vienas įtartinas automobilis „Volkswagen“, kurį vairavo mūsų šalies pilietis A. S. Šis vyras taip pat tikino pareigūnus neleistinų daiktų ir prekių nesivežantis. Tačiau tikrindami automobilį, muitininkai atkreipė dėmesį į bagažinėje sumontuotą dujų įrangą. Pareigūnų nuojauta ir šį kartą neapgavo – į dujų balione esančią slėptuvę vyras buvo prikimšęs 590 pakelių įvairių pavadinimų cigarečių už daugiau kaip 4800 litų.

Šeštadienį Lavoriškių kelio posto muitininkams įkliuvo įtartinai atrodęs automobilio „Pontiac“ vairuotojas A. S. Vyras savo automobilyje buvo išslapstęs beveik 800 pakelių cigarečių „West“ ir slėpdamas nuo muitinės kontrolės ketino jas įvežti į Lietuvą. Pareigūnai ilgai neužtruko ieškodami slėptuvių ir daugiau nei 5600 litų įvertintas cigaretes bei automobilį sulaikė.

Per Lavoriškių kelio postą nelegalių cigarečių nepavyko pervežti ir Lenkijos piliečiui I. L. Automobiliu BMW iš Baltarusijos į Lietuvą keliavęs vyras tikėjosi prasmukti gabendamas 500 pakelių įvairių rūšių cigarečių. Tačiau muitininkams nelegalių rūkalų slėptuvės pro akis nepraslydo ir visos beveik 3500 litų vertės cigaretės buvo ištrauktos į dienos šviesą.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min