Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį per gaisrus žuvo net šeši žmonės

Ugniagesys
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris paras šalyje kilo 69 gaisrai, kuriuose žuvo net šeši žmonės, o vienas buvo traumuotas.

Ankstų lapkričio 12-osios rytą buvo gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Kulėšų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, namas jau degė atvira liepsna. Pastato viduje buvo rastas apdegęs 1961 m. gimusio namo savininko kūnas. Nuo ko kilo šis gaisras, aiškinamasi.

Tą pačią dieną, 9.12 val., buvo gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Ožnugario kaime, dega butas daugiabučiame name. Atvykę ugniagesiai bute prie lovos rado degančią plastikinę šiukšliadėžę, taip pat dar degė durų stakta ir patalynė. Kambaryje prie lovos rastas dūmuose uždusęs 1932 m. gimęs vyras. Gaisrą užgesino kaimynai. Jo priežastis – neatsargus rūkymas.

Penktadienį dar vienas tragiškas gaisras 21.41 val. kilo Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, sodų bendrijoje „Dituva“. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė laikinas sodo namelis, kurio viduje buvo rastas nenustatytos tapatybės vyriškio kūnas. Šis įvykis taip pat tiriamas.

Šeštadienį, lapkričio 13-ąją, Alytaus rajone, Muiželėnų kaime, sodų bendrijoje „Berželis“ užsidegė mūrinis sodo namelis, tačiau apie šį gaisrą ugniagesiams nebuvo pranešta. Iš policijos gautas pranešimas, kad po gaisro, sodo namelyje, lovoje, rastas apdegusio 1955 m. gimusio vyro kūnas. Atvykę ugniagesiai užgesino vis dar smilkstančią lovą. Gaisro priežastis – neatsargus rūkymas.

Tos pačios dienos vakare iš greitosios medicinos pagalbos darbuotojų ugniagesiai gavo pranešimą, kad lapkričio 9 d. į Kauno klinikas iš Kauno rajono, Dūmino kaimo, buvo atvežta 90 proc. kūno apdegusi 1979 m. gimusi moteris, kuri lapkričio 11 d. ligoninėje mirė. Apie gaisrą priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba nebuvo informuota. Įvykis tiriamas.

Lapkričio 13 d., 21.44 val., buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Rūvelių kaime, dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, dalis namo stogo ir perdengimo jau buvo sukritę. Iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms buvo sprogęs dujų balionas. Namo prieangyje rastas 1941 m. gimusio vyro kūnas. 1929 m. gimusiai namo savininkei buvo nubrozdinta ranka, jai medikų pagalba suteikta vietoje. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį, 12.15 val., gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Krymo gatvėje, dega butas daugiabučiame name. Atvykę ugniagesiai rado degantį prisvilusį puodą, kurį nuo viryklės dar iki jiems atvykstant nukėlė pats buto savininkas. Apsinuodijusiam dūmais vyriškiui buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie  1.48 val., buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Pelėdnagių kaime, dega Pelėdnagių seniūnijos administracijos pastatas. Atvykus ugniagesiams, pro tris pirmojo aukšto langus veržėsi liepsna. Degė administraciniame pastate įrengtos seniūnijos policijos įgaliotinio patalpos. Gaisro metu išdegė kabinetas ir jame buvę daiktai, nuo karščio sutrūko trijų langų stiklai, sudegė rėmai. Taip pat sutrūko antrojo aukšto kabineto dviejų langų stiklo paketai. 

Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min