Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį policijai įkliuvo 122 girti vairuotojai

Įspėjimas
Photos.com nuotr. / Įspėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį, gruodžio 2-4 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose išaiškino 122 neblaivius transporto priemonių vairuotojus. Iš viso buvo patikrintas 6 tūkst. 537 vairuotojų blaivumas. 1,9 proc. patikrintų vairuotojų buvo neblaivūs, praneša policija.

Kaip rašoma Policijos pranešime, lengvas girtumo laipsnis nustatytas 58 vairuotojams, vidutinis 47 vairuotojams ir 17-ai – sunkus girtumo laipsnis.

56 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos. 2 vairuotojai buvo patikrinti, įtarus, kad jie gali būti apsvaigę nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų – nė vienas iš atvejų nepasitvirtino.

Daugiausia neblaivių vairuotojų išaiškinta Vilniaus apskrityje – 26. Kauno apskrityje nustatyta 19 neblaivių vairuotojų, Klaipėdos – 18, Panevėžio – 16, Tauragės, Telšių ir Utenos apskrityse – po 9, Šiaulių – 7, Alytaus – 6, Marijampolės – 3.

Sunkiai apgirtusių vairuotojų daugiausia sulaikyta Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse – po 4, Vilniaus – 3, Tauragės ir Utenos – po 2, Kauno ir Telšių apskrityse – po 1.

Savaitgalį, pirminiais duomenimis, neblaivūs vairuotojai dalyvavo 3 eismo įvykiuose (žuvo 1 žmogus, 8 sužeisti). Per tris paras (gruodžio 2–4 d.) mūsų šalyje iš viso užregistruoti 47 eismo įvykiai: juose 5 žmonės žuvo, 56 sužeisti. Tarp žuvusiųjų: 3 pėstieji, 1 keleivis, 1 dviračio vairuotojas.

Policijos pareigūnai per septynis iš eilės savaitgalius (nuo spalio 21-osios) jau išaiškino 993 neblaivius vairuotojus (patikrintas 53 tūkst. 633 vairuotojų blaivumas). Daugiausia vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 528, vidutinis – 347 ir sunkus girtumas – 118 vairuotojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min