Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį šalies keliuose žuvo vienas žmogus, sužeistas 31, tarp jų – 11 vaikų

Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį, spalio 14–16 d., šalies keliuose įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo vienas eismo dalyvis, sužeistas 31, tarp jų – 11 nepilnamečių, pirmadienį praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT).

Penktadienį, apie 1 val. 13 min. Rokiškio rajone, Lašų kaime, kelyje Gačionys–Lašai, tiesiame žvyrkelio ruože nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „VW Vento“.

Šiuo automobiliu važiavo keturi 18–19 metų vaikinai. Automobilį vairavo neblaivus, neturintis teisės vairuoti 18-metis šio rajono gyventojas. Įvykio metu jis ir nukentėjo (susimušė galvą). Gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, jis išleistas į namus. Jaunuoliui, pirminiais duomenimis, nustatytas sunkus 2,65 promilės girtumas. Automobilis neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Apie 20 val. 30 min. Utenos rajone, Sprakšių kaime, tiesiame kelio ruože, vairuojamo automobilio „Opel Astra“ nesuvaldė neblaivus 49 metų vyras. Automobilis žvyrkelyje įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į melioracijos griovio šlaitą. Nukentėjo neblaivus 53 metų keleivis (2,12 promilės) – jam paskirtas ambulatorinis gydymas. Automobilio vairuotojui nustatytas sunkus 2,87 promilės girtumas.

Šeštadienį, apie 16 val. 34 min., Biržų rajone, Tabokinės kaime, dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio nuo kelio tiesiame ruože nuvažiavo ir į krūmus atsitrenkė automobilis „Audi A4“, kurį vairavo neblaivus, neturintis teisės vairuoti 54 metų vyriškis (jam, pirminiais duomenimis, nustatytas vidutinis 1,82 promilės girtumas). Įvykio metu sužeistas taip pat neblaivus 18 metų keleivis (2,31 promilės girtumas) – paguldytas į ligoninę.

Apie 18 val. 46 min. Šiaulių rajone, Bubių kaime, žvyrkelyje, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuojamo automobilio „Volvo V40“ nesuvaldė neblaivus, neturintis teisės vairuoti 41 metų vyras. Tiesiame kelio ruože automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Sužeidimus patyrę vairuotojas ir neblaivus keleivis paguldyti į ligoninę. Vairuotojui, pirminiais duomenimis, nustatytas sunkus 2,64 promilės girtumas.

Apie 20 val. 15 min. Alytaus rajone, Meškasalio kaime, kelyje Aukštadvaris–Jieznas–Alytus–Merkinė, dėl saugaus važiavimo greičio nesilaikymo automobilio „Mitsubishi Lancer“ nesuvaldė neblaivus 22 metų vaikinas. Automobilis tiesiame kelio ruože nuvažiavo į griovį. Nukentėjo 14 metų paauglė (paskirtas ambulatorinis gydymas). Automobiliu važiavo keturiese: dvi 14 metų mergaitės, 23-ejų vaikinas ir vairuotojas, turintis vienerių metų vairavimo stažą. Jam nustatytas vidutinis 2,34 promilės girtumas.

Sekmadienį, apie 20 val. 53 min., Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, automobilis „VW Passat“, vairuojamas neturinčio teisės vairuoti 50 metų šio miesto gyventojo, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su važiavusiu automobiliu „BMW 530“, vairuojamu 23 metų vaikino. Įvykio metu žuvo automobilio „VW Passat“ vairuotojas. Sužeistas automobilio antrojo automobilio 24 metų keleivis (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Apie 9 val. 45 min. Klaipėdos rajone, Sendvario seniūnijoje, kelyje Klaipėda–Liepoja, esant slidžiai kelio dangai, saugaus važiavimo greičio nepasirinko ir vairuojamo automobilio „BMW 320“ nesuvaldė 32 metų vairuotoja. Automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į griovio šlaitą. Šio automobilio galinių padangų protektoriaus rašto gylis neatitiko techninių reikalavimų. Per įvykį nukentėjo vairuotoja ir 55 metų keleivė – pastaroji buvo paguldyta į ligoninės reanimaciją.

Apie 15 val. 20 min. Kaune, K. Petrausko ir Aušros gatvių sankryžoje, iš šalutinio kelio išvažiavęs automobilis „BMW 525D“, vairuojamas 25 metų vaikino, sudarė kliūtį pagrindiniu keliu važiavusiam motociklui „Suzuki“. Dėl to 20 metų motociklo vairuotojas, vengdamas susidūrimo, griuvo ant šono ir slydo. Įvykio metu jis ir nukentėjo (sumušta galva, klubai).

Apie 15 val. 56 min. Joniškyje, Vilniaus gatvėje, 23 metų vaikino vairuojamas automobilis „Opel Astra“ kliudė nuo šaligatvio į pėsčiųjų perėją staiga dviračiu įvažiavusią 9 metų mergaitę. Dėl galvos galvos smegenų sukrėtimo, nugaros sumušimo, dešinio kelio sumušimo ir nubrozdinimo mažametė paguldyta į ligoninę.

Apie 17 val. 29 min. Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, per važiuojamąją dalį ne pėsčiųjų perėjoje ėjusią 81 metų moterį parbloškė automobilis „Rover 75“, vairuojamas 25 metų vaikino. Nukentėjusi pėsčioji paguldyta į ligoninę.

Apie 19 val. 57 min. Palangoje, Medvalakio gatvėje, iš šalutinio kelio išvažiuodamas automobilis „Renault Safrane“, vairuojamas 65 metų vyro, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio mopedo „Piaggio“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo mopedą vairavusi 15 metų paauglė (ambulatorinis gydymas) – teisę vairuoti šios kategorijos transporto priemonę nepilnametė turi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min