Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 12d. 10:07

Savaitgalį ugniagesiai išgelbėjo keturis žmones

Gaisro vietoje
Vilniaus ugniagesių nuotr. / Gaisro vietoje
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 101 gaisras. Per juos vienas žmogus žuvo, o trys buvo traumuoti. Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai atliko 25 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo keturis gyventojus.

Penktadienį apie 15.15 val. Ignalinos rajone, Kazimieravo kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas skendėjo liepsnose, jo stogas jau buvo sudegęs. Išlaužę degančio namo duris, ugniagesiai viduje, prie lauko durų, rado stipriai apdegusį 67-erių namo savininko kūną. Supleškėjo pastato stogas ir perdanga, išdegė vidus. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Tos pačios dienos rytą, apie 8.40 val., gaisras kilo gyvenamajame name Šalčininkų rajone, Eišiškių miestelyje, Naujo Plano gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, patalpos buvo uždūmintos, o viduje degė lova ir pagalvės. Name rasta dūmais apsinuodijusi 71 metų namo šeimininkė, ją ugniagesiai perdavė medikams. Per gaisrą apdegė dalis sienų bei turto. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Šeštadienio rytą, apie 8 val., gaisras kilo Vilniuje, L.Asanavičiūtės gatvės daugiabučio namo 7-ame aukšte esančiame bute. Išlaužę duris, ugniagesiai išnešė dūmais apsinuodijusį 55 metų buto savininką ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Gaisro metu bute apdegė sofa-lova, drabužiai. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną apie 18.15 val. Vilniaus rajone, Pagirių gyvenvietėje, Lauko gatvėje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, mūrinio pastato stogas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą sudegė stogas ir perdanga, apdegė vidus, o nugarą apdegęs 78 metų pastato šeimininkas buvo išvežtas į ligoninę. Ir šio gaisro aplinkybės tiriamos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min