Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 10d. 12:43

Savaitgalį ugniagesiai išgelbėjo keturis žmones

Gaisras
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 75 gaisrai, nusinešę 2 žmonių gyvybes. Ugniagesiai dar atliko 36 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo 4 piliečius.

Penktadienio popietę Šiaulių rajono Raudondvario kaime užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis vieno aukšto pastatas jau degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino medinį statinį, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 56 metų vyro kūnas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Penktadienio popietę iš Vilniaus rajono policijos komisariato buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajono Varniškių kaime lapkričio mėnesį buvo kilęs gaisras, kurio metu individualiame name apdegė kambarys ir virtuvė, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 55 metų vyro kūnas. Pirminiais duomenimis vyriškis nusižudė pats. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio rytą Alytaus rajono Verebiejų kaime gaisras kilo vieno aukšto namo bute. Per gaisrą sudegė lova, televizorius, spinta ir kiti namų apyvokos daiktai, aprūko butas. Gaisre žuvo 52 metų buto šeimininkas, kurį dar iki ugniagesių atvykimo iš uždūminto kambario išnešė kaimynas. Gaisro aplinkybės irgi tikslinamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad šeštadienio popietę Kauno rajono Garliavos gyvenvietėje užsidegė mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas. Per gaisrą sudegė dujų katilas, apsilydė vandens filtravimo įrenginys, aprūko gyvenamosios patalpos.

Vilkaviškio rajono Giedrių miestelyje sekmadienio naktį gaisras irgi kilo individualiame name. Atvykę ugniagesiai iš uždūmintų patalpų išvedė 2 gyventojus, kurie medikų pagalbos atsisakė. Gaisro metu apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio vidurdienį  Zarasų rajono Baraukos kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Ugniagesiams atskubėjus į gaisro vietą, pastato stogas jau skendėjo liepsnose. Ugnis sunaikino medinį statinį, o gaisro priežastys nustatinėjamos.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jurbarko rajono Smukučių kaime užsidegė sodo namelis. Gaisro metu medinis pastatas, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, sudegė visiškai. Šio įvykio aplinkybės aiškinamos.

Šeštadienio naktį Tauragės rajono Norkaičių kaime gaisras kilo bendrovės „Alginta“ gamybos cecho pastate, lakavimo patalpoje. Per gaisrą išdegė lakas, apdegė keli stalviršiai ir kėdės, nudegė ir buvo išardyta dalis pastato stogo. Įvykis tiriamas.

Savaitgalį ugniagesiai iš avarijose sulamdytų automobilių išlaisvino tris prispaustus žmones ir tris žuvusius piliečius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min