Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose Lietuvoje žuvo penki žmonės

Gaisras Lvovo gatvėje
Juliaus Kalinsko/Dienraščio „15minučių" nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 75 gaisrai. Jų metu penki žmonės žuvo, o du buvo traumuoti.

Penktadienio rytą, apie 4.15 val., šalia Kretingos esančioje sodų bendrijoje „Draugystė“ užsidegė sodo namelis. Per gaisrą sudegė medinio pastato stogas ir perdanga, išdegė vidus bei namų apyvokos daiktai. Gesinant gaisrą, lovoje rastas stipriai apdegęs 60-mečio namelio savininko kūnas.

Apie 4.40 val. Kaune, Panerių gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė kambarys bei namų apyvokos daiktai, o gaisravietėje rastas žuvęs 65 metų namo šeimininkas. Išdegus kambario medinei sienai, ugnis persimetė į kito šalia stovinčio gyvenamojo namo palėpę. Per gaisrą nudegė ir buvo nuardytas šio pastato stogas, vandeniu sulietos gyvenamosios patalpos.

Dar vienas tragiškas gaisras gyvenamajame name to paties penktadienio rytmetį, apie 6.10 val., kilo Vilniaus rajone, Žagariškių kaime. Dėl blogo kelio sunkiasvoriai gaisriniai automobiliai klimpo ir negalėjo greičiau pasiekti nelaimės vietos. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, jo stogas buvo įgriuvęs, tad namo išgelbėti nepavyko, o gaisravietėje buvo rastas liepsnose žuvęs 57 metų vyras. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Šeštadienio naktį gaisras kilo Naujojoje Akmenėje, V.Kudirkos gatvėje, daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams ir išlaužus buto duris, lovoje rastas apdegęs apie 60 metų vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė lova, išdegė kambario grindys, aprūko sienos, o gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Tragiškai baigėsi neatsargus rūkymas šeštadienio rytą Utenos rajono Užpalių kaimo miestelio gyventojui. Apie 8 val. čia užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą smarkiai apdegė kambarys, pradegė perdanga, apdegė apie pusė stogo dangos, aprūko patalpos, o kambaryje ant grindų buvo rastas apdegęs 56 metų namo savininko kūnas.

Šeštadienio vakarą, apie 22.50 val., gaisras kilo Kaune, Nemuno gatvėje stovinčiame daugiabučiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, iš trijų aukštų su palėpe mūrinio pastato veržėsi tiršti juodi dūmai, tad ugniagesiai evakavo 23 namo gyventojus, tarp jų 5 vaikus. Vieną antro aukšto buto sunkiai vaikščiojančią 60 metų gyventoją ugniagesiams teko evakuoti pro balkoną. Nors per gaisrą ji nenukentėjo, dėl silpnos sveikatos buvo išvežta į ligoninę. Apdegė medinės namo pertvaros ir perdenga, 2 butai, vandeniu buvo sulietos patalpos. Įvykis tiriamas.

Pirmadienio naktį, apie 2 val., gaisras kilo Klaipėdos rajone, Gargžduose, sodų bendrijoje „Gargždelė“ stovinčiame sodo namelyje. Kambaryje apdegė sofa-lova, aprūko patalpos, o ant grindų buvo rastas jau be sąmonės 65 metų vyras. Jį ugniagesiai išnešė į lauką ir bandė gaivinti, tačiau atvykę medikai konstatavo  žmogaus mirtį. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai atliko 40 kitų gelbėjimo darbų, išgelbėjo 6 gyventojus bei ištraukė 2 skenduolius. Vieną Kuršių mariose ties Nidos prieplauka skęstantį 53 metų vyrą ugniagesiams pavyko išgelbėti.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min