Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 11:13

Savaitgalio gaisruose nukentėjo du žmonės

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesiai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 82 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau 2 gyventojai buvo traumuoti.

Penktadienį 18.13 val. iš Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos gautas pranešimas, jog Dūkšto gatvės individualiame gyvenamajame name sprogo kieto kuro katilas ir yra nukentėjęs žmogus. Kurdamas krosnį, 75-erių metų vyras į ją įpylė degaus skysčio. Pliūptelėjus liepsnai, žmogus apdegė veidą ir rankas. Greitoji nukentėjusį neatsargų vyrą išvežė į ligoninę.

Šeštadienį apie 15 val. gaisras kilo Šiauliuose, Kauno gatvės daugiabučiame name, mansardoje įrengtame bute. Gaisro metu apdegė buto sienos ir namų apyvokos daiktai, o apdegęs apie 30 proc. kūno buto savininkas buvo paguldytas į Šiaulių respublikinės ligoninės traumatologinį skyrių. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Penktadienį apie 13.50 val. Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, užsiliepsnojo dviejų aukštų su palėpe gamybinio pastato stogas. Per gaisrą nudegė ir buvo išardyta apie 20 kv. m šiferinio stogo, sudegė ir buvo išardyti 4 mediniai ventiliacijos kaminai. Gaisro priežastis aiškinama.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 2.45 val. Šiauliuose, Joniškėlio gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė pusė namo. Taip pat toje pačioje gatvėje sudegė sandėliukas ir medinis tualetas, 10 metrų medinė tvora, nudegė šiltnamio plėvelė, sudegė malkinė, apdegė apie 8 kub. m malkų. Įvykis tiriamas.

Šeštadienį Stalgėnų bažnyčios klebonas pranešė, jog ryte jis rado apdegusią išorinę bažnyčios sieną. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio vakarą apie 22.35 val. Kėdainių rajone, Maulių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas, lauko virtuvė ir malkinė. Gaisro metu nudegė ir sukrito ūkinio pastato stogas, apdegė šieno rulonai, nudegė lauko virtuvės medinės stogo konstrukcijos bei dalis malkinės stogo. Ugniagesiams pavyko išgelbėti gyvenamąjį namą ir dar vieną ūkinį pastatą. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Sekmadienį apie 15.45 val. gaisras kilo Vilkaviškio rajone, Girėnų kaime, individualiame gyvenamajame name. Per gaisrą apdegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos, o gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min