TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose nukentėjo du žmonės, ugniagesiai iš vandens ištraukė aštuonis skenduolius

Įvykio vietoje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį šalies ugniagesiai užgesino 111 gaisrų ir atliko 75 kitus gelbėjimo darbus. Ugnis šiuose gaisruose traumavo 2 žmones, o gelbėtojai išgelbėjo taip pat du gyventojus.

Šeštadienio vakarą Švenčionių rajono Juršėnų kaime užsiliepsnojo medinė pirtis su mansarda. Gaisro metu nudegė pastato bituminis stogas, išdegė vidus. Gesindamas gaisrą ranką ir petį apdegė pirties šeimininkas. Jam prireikė medikų pagalbos.

Dar vienas žmogus nukentėjo per gaisrą, kuris kilo sekmadienio naktį Vilniuje, Versmių gatvėje, kur užsidegė ūkinis pastatas, sublokuotas su pirtimi. Medinis statinis sudegė visiškai, o smalkėmis apsinuodijo apie 25 metų vyras, kurį medikai išvežė į ligoninę. Šių gaisrų aplinkybės tikslinamos.

Šeštadienio naktį Kaune, Partizanų gatvėje, gaisras kilo 5 aukštų bendrabučio rūsyje, kur užsidegė suverstos šiukšlės. Šiukšlės buvo greitai užgesintos, tačiau iš uždūminto namo buvo evakuota 60 jo gyventojų. Medikų pagalbos žmonėms neprireikė.

Kituose gaisruose ugnis tik siaubė gyventojų namus ir kitus jų pastatus. Didelis gaisras šeštadienio naktį kilo Anykščių rajono Svėdasų miestelyje, kur užsiliepsnojo kelių asmenų 5 ūkiniai pastatai. Per gaisrą sudegė vieno gyventojo ūkinis pastatas, malkinė ir garažas, kuriuose dar buvo traktorius, trąšų barstytuvas, talpa su 200 litrų dyzelinu, malkos bei šienas. Ugnis taip pat sunaikino ir kito piliečio malkinę su malkomis, nuniokojo ūkinį pastatą ir 15 tonų grūdų. Nuo ugnies buvo išgelbėtas šalia esantis garažas. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Taip pat šeštadienio naktį Vilniuje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje užsidegė nenustatyto savininko gyvenamasis namas. Per gaisrą medinis pastatas sudegė visiškai, o įvykio aplinkybės tikslinamos.

Savaitgalį daugelyje šalies vietų smarkiai lijo, trankėsi perkūnija, pūtė stiprus vėjas. Štai pentadienio vakarą nuo žaibo iškrovos kilo 5 gaisrai. Kilusiuose gaisruose ugnis nuniokojo 2 gyvenamuosius namus ir 3 ūkinius pastatus.

Stiprus vėjas savaitgalį taip nuvertė ne vieną medį ar nuplėšė netvirtai pakabintą reklamos skydą. Todėl šiomis dienomis ugniagesiai apie 20 kartų vyko šalinti nuo kelių nuvirtusius medžius ir tvarkyti kitus stipraus vėjo padarinius. Žmonių aukų čia buvo išvengta.

Dar vienas didelis šio savaitgalio  rūpestis ugniagesiams buvo skenduolio paieška ir jų traukimas iš vandens. Šiomis dienomis ugniagesiai iš vandens telkinių ištraukė 8 nuskendusius žmones ir 2 gyventojus išgelbėjo.

Penktadienį Kaune, Lampėdžio ežere ir Jurbarko rajone iš  Nemuno upės ugniagesiai ištraukė 2 nuskendusius nenustatytos tapatybės vyrus.

Šeštadienį gelbėtojai ištraukė dar 2 skenduolius: Šiaulių rajono Jakštaičių kaime iš Bubių vandens telkinio 36 metų, o Rokiškio rajono Nemeniūnų kaime iš Laukagalio tvenkinio – 43 metų vyro kūnus .

Sekmadienį ugniagesiai ištraukė dar 4 nuskendusius žmones: Širvintų rajono iš Karališkių kaimo tvenkinio 48 metų ir Vilniaus rajone iš Rastinėnų kaimo tvenkinio 28 metų vyrus, Marijampolės rajono Mačiuliškės kaime iš Alaburdos ežero – 25 metų vaikiną, o Jonavoje, iš Sodų gatvėje esančio tvenkinio – 12-metį berniuką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min