Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose ugniagesiai išgelbėjo du žmones

Ugniagesys
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad šį savaitgalį Lietuvoje kilo 64 gaisrai ir 43 kiti incidentai, kuriuos likvidavo ugniagesiai. Viename gaisre nukentėjo vienas žmogus, o gelbėtojai dar išgelbėjo du piliečius.

Lapkričio 19-osios vakarą Kauno rajono Muniškių kaime gaisras kilo daugiabučio namo rūsyje. Atskubėję ugniagesiai iš uždūminto rūsio išvedė neblaivų be gyvenamosios vietos 44 metų vyrą ir perdavė jį iškviestiems medikams. Dar ugniagesiai rūsyje užgesino degančią lovą ir čiužinį bei išvėdino patalpas.

Lapkričio 20-ąją Kazlų Rūdoje, Medžiotojų gatvėje, gaisras kilo J. Š. bute. Iškviesti gelbėtojai išvedė laukan koją persipjovusį ir dūmais apsinuodijusį 77 metų vyrą ir perdavė jį greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Taip pat ugniagesiai  išnešė laukan rūkstantį televizorių ir išvėdino butą. Gaisro priežastys aiškinamos.

Ugnis savaitgalį nuniokojo ir daugiau gyvenamųjų namų. Štai lapkričio 19-sios naktį Šakių rajono Kriūkų kaime užsiliepsnojo namas kuris šiuo metu negyvenamas. Per gaisrą namas  ir viduje buvę namų apyvokos daiktai sudegė. Įtariama, kad namas buvo padegtas.

Lapkričio 20-sios vakarą Vilniuje, Kalvarijų gatvėje užsidegė A.K. gyvenamasis namas. Gaisro metu verandoje apdegė siena ir perdengimas, taip pat buvo išardyta dalis stogo.

Sekmadienio naktį Kėdainiuose, A.Kanapinsko gatvėje, užsiliepsnojo nenustatyto savininko gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys su baldais, apdegė ir aprūko kiti kambariai ir rūsys. Namas šiuo metu negyvenamas. Įvykis tiriamas.

Telšiuose, Stoties gatvėje, sakmedinio rytą degė J.A. vieno aukšto namas su mansarda. Ugnis nuniokojo kelis kambarius, išdegė juose buvę namų apyvokos daiktai, tačiau likusi namo dalis buvo išsaugota. Gaisro aplinkybės nustatinėjamos.

Sekmadienį pavakary Klaipėdoje, Rambyno gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo palėpėje įrengtose gyvenamosiose patalpose. Gaisro metu viename iš kambarių sudegė šaldiklis, 2 foteliai, išdegė medinės dailylentės, aprūko lubos. Gaisro priežastys taip pat aiškinamos.

Šeštadienio naktį Ukmergės rajono Jurdonių kaime užsidegė kaimo turizmo sodybos ,,Žirnaja” medinė pirtis. Ugnis išdegino pirties vidų ir ten buvusius apyvokos daiktus.

Tą pačią naktį Šiauliuose, Ragainės gatvėje, gaisras kilo UAB ,,Normedas” katilinėje. Per gaisrą išdegė prie krosnies supiltos pjuvenos, apdegė lango rėmas, apsilydė elektros instaliacijos laidai. Abiejų gaisrų priežastys tikslinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min