Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose vienas žmogus žuvo, dar du nukentėjo

Gaisro vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris šalto savaitgalio paras šalyje kilo 100 gaisrų. Jų metu vienas žmogus žuvo, o du gyventojai buvo traumuoti.

Ankstų penktadienio rytą apie 5.30 val. Tauragės rajone, Putokšlių kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira ugnimi. Gaisro metu išdegė visas mūrinis pastatas, sudegė jo stogas, o kambaryje buvo rastas apdegęs 35-rių metų namo gyventojo kūnas. Manoma, kad gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Sekmadienį apie 12.20 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Žąslių miestelyje, individualiame gyvenamajame name. Užgesinus gaisrą, kambaryje buvo rastas ant elektrinio šildytuvo užkritęs ir apdegęs 70-mečio namo šeimininko kūnas. Spėjama, kad ant šildytuvo užgriuvusį žmogų galėjo mirtinai nukrėsti elektros srovė, o po to jis ir apdegė. Nelaimės aplinkybės dar tiriamos.

Tą pačią dieną apie 10.20 val. Kupiškyje, P. Mažylio gatvės daugiabučio namo bute, užsidegė lova. Atskubėję ugniagesiai, spėjo iš uždūmintų patalpų išvesti buto savininką ir perduoti jį medikų globai. Apsinuodijęs dūmais, jis buvo paguldytas į ligoninę.

Sekmadienio vakarą apie 20.10 val. gaisras kilo Pasvalio rajone, Talkonių kaime, individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas ir perdengimas, apdegė ir aprūko sienos, o kojas apdegusi namo savininkė dar iki ugniagesių atvykimo buvo nuvežta į ligoninę. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Ankstų šeštadienio rytą apie 4 val. Kaune, M. Riomerio gatvėje esančios kavinės-baro ,,3M Klub” pagalbinėse patalpose užsiliepsnojo plastikinė tara. Per gaisrą apdegė ir apsilydė tara, sienos plastikinės dailylentės, apdegė dviejų langų mediniai rėmai, aprūko visos patalpos.

Maždaug tuo pačiu metu taip pat Kaune, V. Krėvės prospekte, prie kavinės ,,12 kėdžių”, kaip spėjama, buvo padegtas automobilis VW Passat. Gaisro metu mašina sudegė nepataisomai, apdegė kavinės siena, balkonas, stogo apdaila, sutrūko 4 langų stiklai, sudegė tvora. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Didelis gaisras sekmadienio naktį kilo Tauragės rajone, Pagramančio kaime, UAB ,,Laukobaldis” priklausančios medžio apdirbimo įmonės pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna, o viduje degė sandėliuojama mediena ir medžio ruošiniai. Per gaisrą nudegė ir buvo nuardyta apie 500 kv. m stogo dangos, sudegė apie 25 kub. m medienos. Laimė, pavyko išsaugoti du sublokuotus pastatus su medienos apdirbimo įranga ir džiovykla bei išgelbėti daug medienos ruošinių. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min