Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose vienas žmogus žuvo, vienas sužalotas

 Nelaimės vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 60 gaisrų, kuriuose vienas žmogus žuvo ir vienas buvo traumuotas. Ugniagesiai dar atliko 34 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo vieną pilietį.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad šeštadienio vakarą Vilniuje, A. Kojelavičiaus gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Per gaisrą sudegė skuduras, išdegė ir buvo išardyta keli kvadratiniai metrai grindų. Dūmais apsinuodijo 58 metų vyras, kurį medikai išvežė į ligoninę.

Sekmadienio naktį gaisras kilo Mažeikių rajono Račalių kaime, kur užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, vieno aukšto pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė namo stogas ir perdengimas, išdegė vidus ir ten buvę baldai bei namų apyvokos daiktai.

Užgesinus ugnį, gaisravietėje buvo rastas apdegęs 60 – metės namo šeimininkės kūnas. Manoma, kad nelaimę sukėlė neatsargus žuvusios moters elgesys su ugnimi.

Penktadienio popietę Kaune, Linkmės gatvėje, užsidegė dviejų aukštų gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė antro aukšto įrenginėjamos patalpos, apdegė stogo konstrukcijos.

Tą pačią dieną Radviliškio rajono Šiaulėnų kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsiliepsnojo vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė veranda ir joje buvę namų apyvokos daiktai.

Penktadienio pavakarį gaisras kilo Kaune, Žaslių gatvėje, kur užsidegė butas mediniame vieno aukšto daugiabučiame name. Pro išdaužtą langą ugniagesiai pateko į butą ir užgesino įsiplieskusią ugnį. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė baldai ir elektriniai namų apyvokos prietaisai.

Šeštadienio popietę individualus gyvenamasis namas užsidegė Raseinių rajono Aušrinės kaime. Ugnis nusiaubė veranda, kelis kambarius, apdegė pastogė ir dalis stogo.

Dėl elektros instaliacijos gedimo šeštadienio popietę gyvenamasis namas užsiliepsnojo ir Kelmės rajono Pūčkoriškės kaime. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose.

Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, išdegė keli kambariai ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Šeštadienio rytą Lazdijų rajono Veisiejų miestelyje gaisras kilo bendrovės „Agrotera“ mūriniame angare. Per gaisrą sudegė apie vieną toną šiaudų, apdegė viduje buvę šiaudų smulkintuvas, dulkių filtravimo įrenginys, teleskopinis krautuvas, tačiau nuo ugnies buvo išgelbėtos šalia esančios patalpos ir juose buvę traktorius, lengvasis automobilis ir kitokia technika.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min