Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
Kėdainių ugniagesių nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad šį savaitgalį Lietuvoje kilo 188 gaisrai ir 40 kitų incidentų, kuriuos likvidavo ugniagesiai gelbėtojai. Ugnis pasiglemžė 2 žmonių gyvybes ir vieną pilietį traumavo.

Gegužės 6-osios vidurdienį Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime dėl dujinės viryklės eksploatavimo taisyklių pažeidimų gaisras kilo A.V. name. Per gaisrą išdegė kambarys ir palėpė, o ranką apdegė 84 metų vyras. Jam pagalbą suteikė atvykę medikai.

Skaudi nelaimė įvyko gegužės 7-osios rytą Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime. Čia gaisras kilo daugiabučio namo ketvirto aukšto bute. Atskubėję ugniagesiai naudodamiesi autokopėčiomis pro langą pateko į smarkiai uždūmintą butą. Atliekant žvalgybą kambaryje ir virtuvėje buvo rasti 54 metų vyro ir 46 metų moters kūnai. Atvykę medikai konstatavo jų mirtį. Gaisro metu kambaryje sudegė minkštieji baldai, televizorius, apdegė kambario lubų apdaila, stipriai aprūko visas butas, baldai ir namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio naktį Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, užsidegė apleistas ir nenaudojamas pastatas. Iškviesti ugniagesiai užgesino viduje padegtas šiukšles ir iš uždūmintų patalpų išvedė 3 benamius, kurie medikų pagalbos atsisakė.

Taip pat sekmadienio naktį Vilniaus rajono Kalino kaime užsidegė didelis ūkinis pastatas. Ugnis sunaikino pastatą, sudegė ir viduje buvę 2 traktoriai, lengvasis automobilis „Moskvič“, mediena ir šienas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Sekmadienio pavakarį ugnis įsiplieskė Ukmergės rajono Vidiškio miestelio gyventojo A.V. sodyboje. Ugniagesiams atskubėjus į gaisro vietą, ūkinis pastatas jau buvo sudegęs, o liepsnos jau buvo peršokusios ant gyvenamojo namo stogo. Per gaisrą nudegė namo stogas, sunaikinta ir apgadinta įvairių namų apyvokos daiktų. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Sekmadienį vėlai vakare dar vienas ūkinis pastatas užsiliepsnojo Šakių rajono Smilgių kaime. Čia savo pastatą tyčia padegė jo šeimininkas. Ugnis sunaikino medinį statinį ir jame buvusį šieną. Padegėjas sulaikytas, įvykis tiriamas.

Sekmadienį vakare Vilniuje, Savanorių prospekte, gaisras kilo UAB „Norfos mažmena“ prekybos centre. Gaisro židinys buvo šalia virtuvės esančioje pagalbinėje patalpoje, kur sudegė plastikinis stelažas, aprūko patalpa. Žmonės iš prekybos centro išėjo patys, suveikus priešgaisrinei signalizacijai. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Taip pat sekmadienį Panevėžio gelbėtojai Liberiškio kaime iš sulamdyto automobilio „Renault Espace“ ištraukė prispaustą žmogų, o Raseinių ugniagesiai kelyje Raseiniai–Šiluva iš apvirtusio lengvojo automobilio „VW Passat“ išgelbėjo du prispaustus piliečius ir perdavė juos medikams. Iš viso šį savaitgalį gelbėtojai suteikė pagalbą 9 autoavarijose ir kituose įvykiuose nukentėjusiems žmonėms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min