Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo keturi žmonės

Gaisro vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad savaitgalį gelbėtojams daugiausia rūpesčių kėlė polaidžio ir upių bei kitų telkinių vanduo, užtvindęs miestų gatves ir atskirus kaimus, apsėmęs gyventojų namus ir ūkinius pastatus. Tačiau savaitgalį kilo ir 80 gaisrų, kuriuose žuvo keturi žmonės ir trys buvo traumuoti.

Vienas tragiškas gaisras įregistruotas sekmadienio naktį Panevėžio rajono Krekenavos miestelyje, Laisvės gatvėje. Čia užsidegė gyvenamojo namo priestatas. Per gaisrą apdegė pastato sienos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Gaisravietėje buvo rastas apdegęs 58 metų vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Dar du  tragiški gaisrai kilo naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniaus rajone. Prieš pat vidurnaktį buvo gautas pranešimas, kad Rukainių seniūnijos Kijonių kaime liepsnoja individualus gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atskubėjo į gaisro vietą, namo stogą jau siaubė liepsnos. Gaisro metu nudegė medinio vieno aukšto pastato stogas bei perdengimas, išdegė vidus. O gaisravietėje buvo rasti stipriai apdegę 56 metų vyro ir 61 metų moters kūnai. Įvykis tiriamas.

Apie 2.30 val. buvo gautas pranešimas, kad sostinės Kelmijos sodų gatvėje gaisras kilo čia esančiame name. Kai ugniagesiai atvyko į įvykio vietą, iš dviejų aukštų namo sklido dūmai. Dar iki ugniagesių atvykimo iš uždūminto kambario buvo išnešta 21 metų mergina. Gelbėtojams nepavyko jos atgaivinti, o atvykę medikai konstatavo jos mirtį. Per gaisrą kambaryje apdegė tik siena ir televizorius. Įvykis taip pat tiriamas.

Didelis gaisras tą pačią naktį Vilniuje kilo S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, kur iškart užsidegė keli vilkikai su priekabomis. Per gaisrą  apdegė keturi iš septynių stovėjusių mašinų. Atskubėjusios didelės ugniagesių pajėgos išgelbėjo tris greta stovėjusius vilkikus su priekabomis. Tačiau gaisro metu nukentėjo 28 metų Rusijos pilietis. Jis apdegė apie 40 proc. kūno. Nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min