TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo keturi žmonės

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 72 gaisrai, nusinešę keturių žmonių gyvybes ir 10 žmonių traumavę.

Penktadienio rytą Vilniuje, I.Šimulionio gatvėje gaisras kilo daugiabučio namo bute. Per gaisrą bute sudegė televizorius, aprūko patalpos, o gesindamas ugnį rankas ir veidą apdegė 51- metis buto šeimininkas. Jis buvo perduotas iškviestiems medikams.

Dar vienas butas penktadienio popietę degė Vilniuje, Verkių gatvėje esančiame daugiaaukščiame name. Čia per gaisrą apdegė lova, aprūko kambarys, o stipriai apdegęs viršutinę kūno dalį 71 metų vyras  buvo išvežtas į ligoninę. Gaisras buvo užgesintas dar iki ugniagesių atvykimo.

Penktadienio vakarą Kaune, Šarkuvos gatvėje užsidegė dar vienas butas. Per gaisrą virtuvėje apdegė patalynė, išdegė sienos, aprūko visas butas. Iš kambario buvo išvesti dūmais apsinuodiję 55 ir 41 metų vyrai bei perduoti iškviestiems medikams, kurie nukentėjusiuosius išvežė į ligoninę.

Dar vienas gaisras bute  vėlų penktadienio vakarą kilo Jurbarko rajono Žindaičių kaime. Atskubėję ugniagesiai iš uždūminto buto išvedė 3 žmones, o ketvirtąjį, kojas apdegusį 36 metų vyrą gelbėtojai išnešė  laukan ir perdavė iškviestiems  medikams, kurie nukentėjusįjį išvežė į ligoninę.

Šeštadienio vakarą buvo įregistruota irgi keletas tragiškų įvykių. Klaipėdoje, Šilutės plente gaisras kilo daugiabučio namo bute. Ugnis išdegino vieno kambario butą, o gaisre žuvo 60-metis buto šeimininkas.

Dar vienas tragiškas įvykis tą vakarą užfiksuotas Šilutės rajono Vilkyčių kaime. Čia individualiame dviejų aukštų name, jo rūsyje, kaip spėjamam įvykus dujų nuotėkiui, įvyko sprogimas. Sprogimo metu sugriuvo namo dalis virš garažo, taip pat per sprogimą žuvo 79-erių metų namo šeimininkė, kurią prispaudė nukritusios perdengimo plokštės. Iš po griuvėsių ugniagesiai ištraukė 40-metę moterį, kuri apdegė apie 80 proc. kūno. Nukentėjusioji buvo išvežta į ligoninę.

Sekmadienio naktį Jurbarko rajono Birbiliškių kaime užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, namo stogas ir perdanga jau buvo įgriuvę. Medinis pastatas sudegė, o smarkiai apdegęs namo šeimininkas buvo išvežtas į ligoninę.

Dar du piliečiai nukentėjo per gaisrą, kuris sekmadienį popiet kilo Šakių rajono Plokščių kaime, kai remontuojant automobilio Chrysler Voyager dujų įrangą, įvyko sprogimas ir kilo gaisras. Abu apdegę vyrai buvo išvežti ligoninę.

Sekmadienį vakare Švenčionių rajono Pabradės miestelyje užsidegė individualus gyvenamasis namas.  Atvykę ugniagesiai namo viduje prie durų rado ir išnešė 76 metų vyrą, kuriam iškviesti  medikai konstatavo mirtį. Ugnis dar nusiaubė vieną kambarį.

Taip pat sekmadienį vakare Zarasų rajono Turaučiznos kaime užsidegė kelių asmenų daugiabutis namas. Per gaisrą sudegė namo stogas, išdegė vidus, o gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegusio vyro kūnas.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniuje, Sėlių gatvėje, gaisras kilo čia esančiame bute. Per gaisrą nudegė namo stogas, išdegė vidus, o gaisravietėje buvo surasti apdegę 56 metų vyro palaikai. Visi įvykiai tiriami.

Šiomis dienomis gelbėtojai dar atliko 48 gelbėjimo darbus ir suteikė pagalbą 10 žmonių. Daugiausia – 22 kartus ugniagesiai vyko traukti nuslydusius nuo kelių ar pusnyse įstrigusius automobilius, padėti greitosios medicinos pagalbos automobiliams pasiekti atokiai gyvenančius ligonius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min