TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo keturi žmonės

Ugniagesiai ant degančio namo stogo
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai ant degančio namo stogo
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris savaitgalio paras šalyje užgesinta 80 gaisrų. Jų metu keturi žmonės žuvo, o trys gyventojai buvo traumuoti. Be to, ugniagesiai dar atliko 26 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėjo tris žmones bei ištraukė keturis keliuose užklimpusius greitosios pagalbos automobilius.

Penktadienio rytą apie 7.50 val. gaisras kilo Ignalinos rajone, Meikštų kaime stovėjusiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą išdegė visas mūrinis namas, o užgesinus liepsnas, lovoje buvo rastas apdegęs 64-erių metų namo šeimininko kūnas.

Tą pačią dieną apie 9.15 val. Kaune, V. Krėvės prospekto daugiabučiame name, užsidegė buto virtuvė. Atskubėjus ugniagesiams ir išlaužus duris, virtuvėje, ant grindų, buvo rasta gaisre žuvusi 83-ejų metų senolė. Gaisro metu apdegė dalis grindų, taburetė, dujinė viryklė, aprūko butas.

Vėlų penktadienio vakarą apie 23.30 val. Prienų rajone, Siponių kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko, o gaisravietėje rasta žuvusi 60-metė namo savininkė.

Dar vienas tragiškai pasibaigęs gaisras šeštadienio naktį apie 2.15 val. kilo Šilutės rajone, Kiošų kaime stovinčiame mediniame daugiabučiame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Lokalizavus gaisrą, po nuodėguliais vieno buto prieangyje buvo rasti 58-erių metų vyro palaikai. Per gaisrą visiškai išdegė butas, sudegė baldai bei namų apyvokos daiktai, apdegė ir vandeniu buvo sulieti 4 butai. Po gaisro be pastogės liko 3 šeimos: iš viso 11 žmonių, tarp jų 4 mažamečiai vaikai, kuriuos laikinai priglaudė kaimynai. Visų šių tragiškų gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Penktadienį apie 7.25 val. gaisras kilo Tauragėje, Ateities Tako gatvės daugiabučio namo bute. Gaisro metu virtuvėje nudegė lubų apdaila, aprūko sienos, o apdegusi rankas, 63-ejų metų buto savininkė buvo perduota medikų globai. Nelaimė įvyko, šeimininkei palikus atsuktą dujų baliono čiaupą, o vėliau bandžius užkurti viryklę. Gaisrą iki ugniagesių atvykimo spėjo užgesinti gyventojai.

Tos pačios dienos vakarą apie 19.50 val. butas užsidegė ir Kaune, Savanorių prospekto daugiabučiame name. Atskubėję ugniagesiai, uždūmintame bute rado jau be sąmonės, smarkiai apdegusį, 63-ejų metų buto šeimininką, o kambaryje ant lovos – sėdinčią, sąmonės nepraradusią, tačiau galvą apdegusią, metais jaunesnę jo žmoną. Abu nukentėjusiuosius greitoji skubiai išvežė į ligoninę, o ugniagesiai parankinėmis priemonėmis užgesino prie lovos smilkusią patalynę. Įvykis tiriamas.

Tai buvo tik patys skaudžiausi savaitgalio gaisrai. Tad būkite itin atsargūs su ugnimi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statistika
Parašykite atsiliepimą apie 15min