Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo trys vyrai, du iš jų buvo gimę tais pačiais (1962) metais

Įvykio vietoje
Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino karščiausius praėjusio savaitgalio trijų parų (gruodžio 13-15 d.) įvykius.

Praėjusį savaitgalį šalies ugniagesiai užgesino 99 gaisrus ir atliko 44 gelbėjimo darbus. Gaisruose žuvo trys žmonės, dar trys buvo traumuoti, pažymima PAGD atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Penktadienį anksti ryte Šiaulių rajone, Meškuičių miestelyje, Šiaulių gatvėje, daugiabučio namo bute, degė lova. Gaisro metu ant lovos rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Užgesinus gaisrą šiame bute, rasti apdegęs A.G. (gimusio 1978 m.) palaikai.

Sekmadienį Vilniaus rajone, Gojaus kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė kambariai, išdegė koridorius, kuriame buvo rastas vyro kūnas. Nuo gaisro pavyko apsaugoti šalia esantį namą.

Po pietų Biržuose, Vėjo gatvėje, uždūmintame daugiabučio namo bute, buvo rastas 1962 metais gimusio vyro kūnas. Atvykus ugniagesiams gaisro nebuvo, viduje buvo išsilydęs televizorius, smarkiai aprūkęs kambarys.

Penktadienį Kaune, V.Krėvės prospekte, daugiabučio namo bute, svilo maisto produktai. Dūmais apsinuodijęs, 1931 metais gimęs, vyras buvo išvežtas į ligoninę.

Šeštadienį anksti ryte Vilniuje, Pergalės gatvėje, bendrabučio kambaryje, degė lova, aprūko lubos. Kojas, rankas ir nugarą apdegęs vyras buvo išvežtas į ligoninę.

O vidurdienį buvo pranešta, kad Tauragėje, T.Ivanausko gatvėje, bandant užvesti automobilį, pliūptelėjo liepsna ir rankas apdegė 1980 metais gimęs vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę.

Penktadienį apie 22 val. Kaišiadorių rajone, Žuvų kaime, gyvenamajame name, degė lova.

Gaisro metu sudegė lova ir aprūko sienos. 1948 metais gimęs vyras buvo perduotas medikams.

Šeštadienį apie 9 val. Vilniuje, Odminių gatvėje, religinės bendruomenės „Lietuvos Caritas“ šeimyniniuose globos namuose, pro langą veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė grindys, aprūko antrojo aukšto patalpos. Laimė, žmonės nenukentėjo.

Sekmadienį vakarėjant Lazdijuose, Liepų gatvėje, gyvenamajame name, degė lova. Gaisro metu sudegė lova, apdegė fotelis, aprūko kambario sienos.

Tuo pačiu metu Akmenės rajone, Ramučių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas.

Gaisro metu nudegė stogas, išdegė perdengimas. Iš degančio namo ugniagesiai išgelbėjo du šunis.

Apie 16 val. ugniagesiai skubėjo į Kauną, Antakalnio gatvę, kur daugiabučiame name degė butas. Gaisro metu išdegė du kambariai, aprūko koridorius. Iš kaimyninių butų buvo evakuoti du žmonės. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min