TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo trys žmonės

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad šį savaitgalį Lietuvoje kilo 71 gaisras. Ugnis juose pasiglemžė trijų žmonių gyvybes ir keturis piliečius traumavo. Ugniagesiai dar atliko 43 gelbėjimo darbus ir išgelbėjo du gyventojus.

Penktadienio popietę Pakruojo rajono Lapgirio kaime užsidegė R.P. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus ir ten buvę baldai bei namų apyvokos daiktai. Per gaisrą nukentėjo 46 metų moteris, kuri buvo išvežta į ligoninę.

Šeštadienio naktį Tauragės rajono Šakviečio kaime užsiliepsnojo D.M. gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu namas sudegė, o gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegęs 22 metų vaikino kūnas. Manoma, kad jauną vyrą pražudė neatsargus rūkymas lovoje.

Šeštadienio vidurdienį Marijampolės savivaldybės Sasnavos kaime ūkiniame pastate pjaustant metalinį daiktą įvyko sprogimas. Per sprogimą susižalojo 56 metų vyras. Nukentėjęs vyras buvo išvežtas į ligoninę, kur po kelių valandų mirė. Atvykę ,,Aro”išminuotojai pastate rado ir daugiau sprogmenų.

Šeštadienio popietę Akmenės rajono Papilės miestelyje užsidegė V.B. gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė du kambariai. Gesinant gaisrą buvo rastai žuvusių 43 ir metais jaunesnio vyro kūnai. Pasak kaimynų, abu vyrai nelaimės išvakarėse girtavo ir smarkiai rūkė. Manoma, kad nuo neužgesintos cigaretės ir kilo šis tragiškas gaisras.

Šeštadienio pavakarę Kauno rajono Patalmūšėlio kaime užsidegė grupės savininkų gyvenamasis namas. Anksčiau šiame pastate buvo aštuonmetė mokykla, o dabar jame įrengti 5 butai. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė antras aukštas, apdegė ir buvo sulietas pirmas pastato aukštas. Dūmais apsinuodijo ir į ligoninę buvo išvežtas 50-metis vyras. Be gyvenamojo būsto liko 3 šeimos.

Šeštadienio vakarą Mažeikių rajono Balėnų kaime užsiliepsnojo V.J. gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė du kambariai ir juose buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro metu veidą ir rankas apdegė 80-metė senolė ir 34 metų vyras. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Sekmadienį pavakary Trakų rajono Varnikų vienkiemyje užsidegė L.R. kaimo turizmo pastatas. Per gaisrą išdegė mansarda ir buvo išardyta dalis  priestato stogo. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Sekmadienį vėlai vakare Kaišiadoryse gaisras kilo vietos geležinkelio stotyje, kur užsidegė automatinio valdymo patalpos. Tik atjungus elektros srovę buvo pradėti gesinimo ir konstrukcijų ardymo darbai. Ugnis išdegino pagalbines patalpas. Gaisro gesinimo metu buvo apribotas traukinių eismas. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min