Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo trys žmonės

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dega namo stogas
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalies ugniagesiai užgesino 96 gaisrus bei atliko 41 kitą gelbėjimo darbą, kurių metu išgelbėjo 5 žmonių gyvybes. Deja, gaisrų metu 3 gyventojai žuvo, o dar 4 buvo traumuoti.

Šeštadienio vakarą apie 21.35 val. Prienų rajone, Asiūklės kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira ugnimi. Lokalizavus gaisrą, gaisravietėje buvo rastas liepsnose žuvusio, kaip spėjama, 46-erių metų namo savininko kūnas. Per gaisrą sudegė namas bei jame buvęs turtas, liko tik apdegusios jo sienos. Ugniagesiams pavyko išsaugoti šalia stovinčius ūkinį pastatą ir lauko virtuvę. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 2.15 val, gaisras kilo Kupiškio rajone, Adomynės kaime, Aluotės gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, mūrinio pastato stogas jau degė atvira liepsna. Ugniagesiai su kvėpavimo aparatais patekę į degančio namo vidų, spėjo išnešti dūmais apsinuodijusius čia gyvenusius brolius, kuriuos perdavė greitosios pagalbos medikams. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Tą pačią naktį apie 2.30 val. Molėtų rajone, Gurelių kaime, užsiliepsnojo gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams abu pastatai jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė medinio namo stogas ir perdengimas bei viduje buvęs turtas, apdegė sienos, supleškėjo ir ūkinis pastatas. Ugniagesiams pavyko išgelbėti kitus 3 sodyboje stovinčius medinius pastatus, deja, per gaisrą dūmais apsinuodijo 88-erių metų sodybos šeimininkė, kurią greitoji išvežė į ligoninę. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Sekmadienio rytą apie 8.20 val gaisras kilo Raseinių rajone, Nemakščių miestelyje, Kryžkalnio gatvėje stovėjusiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis namas jau buvo bebaigiąs sudegti, jo stogas ir perdengimas buvo įgriuvę į vidų, tad pastato išgelbėti nepavyko. Vykdant gaisravietės ardymo ir perpylimo darbus, buvo rasti ir liepsnose žuvusio 71-erių metų namo savininko palaikai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Sekmadienį apie 16.15 val. gyvenamasis namas užsiliepsnojo ir Varėnos rajone, Panočių kaime. Gaisro metu sudegė medinio namo sienos ir stogas, viduje buvę baldai bei namų apyvokos daiktai, o gaisravietėje buvo rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas, kurio tapatybė, kaip ir gaisro aplinkybės dar aiškinami.

Sekmadienio vakarą apie 19.45 val. Vilniaus rajone, Bezdonių kaime, Pakalnės gatvės daugiabučio namo laiptinės antrame aukšte užsidegė skudurai. Per gaisrą veidą, krūtinę ir kojas apdegė 68-erių metų vyras. Gaisras buvo užgesintas dar iki ugniagesių atvykimo, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min