Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo trys žmonės

Gaisro vietoje
15min.lt nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugosir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 72 gaisrai, kuriuose trys žmonės žuvo ir trys buvo traumuoti. Ugniagesiai dar atliko 29 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo juose 10 gyventojų.

Vasario 6-osios rytą Klaipėdoje, Priestoties gatvėje gaisras kilo apleistame ir nenaudojamame pastate. Čia pirmame aukšte buvo padegtos šiukšlės. Iškviesti ugniagesiai užgesino degančias šiukšles ir iš uždūmintų patalpų išvedė smalkėmis apsinuodijusį be nuolatinės gyvenamosios vietos 57 metų vyrą, kurį medikai išvežė į ligoninę.

Tą patį rytą Joniškio rajono Ežeikių kaime užsidegė medinis A.L.Š. gyvenamasis namas. Per gaisrą sudegė veranda, apdegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė koridorius. Lokalizavus gaisrą viename iš kambarių buvo rasti apdegę 67 metų moters palaikai. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio naktį Klaipėdoje, Janonio gatvėje gaisras kilo trijų kambarių bute. Dar iki ugniagesių atvykimo pro antro aukšto langą iššoko 60-metė pilietė. Atskubėję medikai išvežė ją į ligoninę. Nukentėjusiajai buvo diagnozuoti daugybiniai viso kūno sumušimai bei dešiniojo raktikaulio lūžis. Lokalizavę gaisrą ugniagesiai bute dar rado žuvusios 36 metų moters kūną. Manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl neužgesintos žvakės. Įvykio aplinkybės dar nustatinėjamos.

Sekmadienio naktį Utenos rajono Droničėnų kaime užsiliepsnojo L.P. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, perdengimas, apdegė sienos. Gaisravietėje buvo rastas apdegęs 87 metų vyro kūnas. Nelaimės priežastys tiriamos.

naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniuje, Eišiškių plente užsidegė I. Z. gyvenamasis namas. Per gaisrą sudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė mansarda. Į ligoninę buvo išvežtas 60-metis vyras, kuris apsinuodijo smalkėmis. Gaisro aplinkybės taip pat aiškinamos.

Savaitgalį ugniagesiams teko ne tik gesinti gaisrus, bet ir gelbėti žmones, patekusius į įvairias sudėtingas situacijas. Ypač jų netruko Kuršių mariose, kur poledinės žūklės mėgėjai, nepaisydami juos laukiančio pavojaus, lipo ant vietomis sutrukinėjusio ledo ir skubėjo gaudyti taip masinančių stintų. Tačiau tokia žūklė kai kuriems žvejams vos nesibaigė nelaime. Tiesa, šįkart jos buvo išvengta, tačiau vien šeštadienį Neringos gelbėtojai ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai išgelbėjo ar suteikė pagalbą 19 žmonių.

Penktadienio popietę Marijampolės savivaldybės Kumelionių kaime besivažinėdamas su rogutėmis į Šešupės upę įkrito 7-metis berniukas. Kartu su juo čiuožinėjusi mergaitė sugebėjo pati išsigelbėti ir pranešti apie šią nelaimę. Atvykę Marijampolės narai dvi dienas ieškojo skenduolio, tačiau kol kas paieškos buvo bevaisės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statistika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min