Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo vienas žmogus

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 262 gaisrai, pasiglemžę vieno žmogaus gyvybę ir vieną žmogų traumavę. Ugniagesiai dar atliko 74 kitus gelbėjimo darbus išgelbėjo juose 9 gyventojus.

Šeštadienio popietę Lazdijų rajono Spartų kaime užsidegė A.G. gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė ir buvo išardyta dalis virtuvės grindų prie krosnies, aprūko namo vidus. Iš uždūminto kambario buvo išneštas žuvusio 71 metų vyro kūnas. Nelaimę sukėlė neprižiūrėta besikūrenanti krosnis.

Dar vienas žmogus nukentėjo per gaisrą, kilusį taip pat šeštadienio popietę Trakų rajono Pikčiūniškių kaime. Čia degė sausa pernykštė žolė. Gesindamas gaisrą dūmais apsinuodijo nenustatytos tapatybės apie 60 metų vyras, kurį išvežė atvykę greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Sekmadienio naktį Kauno rajono Antagynės kaime gaisras kilo daugiabučio namo bute. Gaisro metu virtuvėje apdegė lova ir kėdė, aprūko butas. Iš uždūmintų patalpų buvo išgelbėtas dūmais apsinuodijęs 61 metų buto šeimininkas ir perduotas iškviestiems medikams. Gaisras kilo dėl neatsargaus žmogaus elgesio.

Kituose gaisruose ugnis tik siaubė gyventojų namus ir kitą jų turtą. Štai penktadienį Kaišiadorių rajono Pakalniškių kaime užsidegė A.K. gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė ir buvo išardyta pusė namo, sudegė priestatas, apdegė apleistas medinis sandėliukas. Gaisro priežastys aiškinamos.

Šeštadienio naktį Radviliškio rajono lopų kaime užsiliepsnojo A.M. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė stogas, sukrito perdengimas, stipriai apdegė sienos. Pirminiais duomenimis namas buvo padegtas tyčia. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio popietę Šiauliuose, Trakų gatvėje, užsidegė nežinomo savininko apleistas ir nenaudojamas dviejų aukštų pastatas. Gaisro metu nudegė ir sukrito pastato stogas, apdegė sienos. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Penktadienį Vilniaus gelbėtojai skubėjo į Ukmergės plentą, kur prie Maišiagalos po eismo įvykio krovininiame automobilyje ,,Renault Magnum“ buvo prispaustas 47 metų vyras. Panaudojus specialiąją  įrangą, vyras buvo išlaisvintas ir perduotas medikams.

Šeštadienį dar viena pilietė buvo išlaisvinta iš sulamdyto automobilio ,Isuzu Trooper“ Kauno – Jonavos kelyje po čia įvykusios avarijos  ir taip pat perduota iškviestiems medikams.

Savaitgalį buvo karšta visoje Lietuvoje, o ugniagesiams dėl to tik padaugėjo rūpesčių. Jie  iš vandens telkinių ištraukė 3 pagalbos kvietusius piliečius ir 2 nuskendusius žmones.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min