Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 24d. 14:18

Savaitgalio gaisruose žuvo vienas žmogus

Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 76 gaisrai. Jų metu 1 žmogus žuvo, o 2 buvo traumuoti. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 40 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 7 gyventojus bei ištraukė 3 skenduolius.

Šeštadienio vakarą apie 21.10 val. Kauno rajone, Vincentavos kaime, užsiliepsnojo lauko virtuvė. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Dar iki ugniagesių atvykimo Vladas Puida spėjo iš degančio pastato išvesti viduje buvusį vyrą ir jo sugyventinę. Gaisro metu visiškai sudegė lauko virtuvė bei joje buvę namų apyvokos daiktai, o gaisravietėje rastas liepsnose žuvusio 64-erių metų vyro kūnas. Gaisras įsiplieskė dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros prietaisus.

Penktadienį apie 14.50 val. gaisras kilo Kretingos rajone, Salantų miestelyje, Vilniaus gatvėje, Salantų parapijos apleistoje senoje klebonijoje. Per gaisrą apdegė kambario grindys ir sienos, aprūko lubos. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė su ugnimi žaidę trys 9-erių metų berniukai. Vienas iš jų dėl veido ir rankos nudegimų buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninę.

Sekmadienį apie 15.20 val. gaisras kilo Vilniuje, Architektų gatvės daugiabučio namo 3-iame aukšte esančiame bute. Ugniagesiams pro balkoną patekus į uždūmintą butą, viduje rasta jau be sąmonės, apdegusi rankas ir kojas apie 70-ies metų buto savininkė. Nukentėjusi moteris buvo perduota greitosios pagalbos medikams. Per gaisrą apdegė sofa-lova, aprūko butas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 1.25 val. Kaune, Vandžiogalos gatvėje, buvo padegtas automobilis ,,Audi A8“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Per gaisrą apdegė variklio skyriaus ir bagažinės antvožai, ventiliacinės grotelės, dešinės pusės žibintas, sparnas, aprūko salono vidus. Nuo karščio įtrūko priekinis stiklas.

Šeštadienį apie 18.25 val. Radviliškio rajone, Grinkiškio kaime, kaip spėjama, buvo padegtas gyvenamasis namas Pašušvio gatvėje. Gaisro metu nudegė medinio pastato stogas, išdegė namo vidus. Gaisro nuostoliai siekia 35 tūkstančius litų. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Didelis gaisras sekmadienio rytą apie 6.30 val. kilo Klaipėdos rajone, Kelvėtų kaime stovinčiame ūkiniame pastate. Jo viduje buvo įrengta daržinė, tvartas, sandėliavimo patalpos, garažas. Prie garažo pristatytame priestate buvo įrengta malkinė. Per gaisrą nudegė stogas, sudegė medinis perdengimas, medinė daržinė, joje buvęs šienas, automobilio priekaba, žoliapjovė, šieno presas, mėšlo kratytuvas, diskinė šienapjovė. Sudegė medinis garažas, jame buvęs kombainas, bulvių kasamoji priekaba, plūgas, medžio pjovimo staklės. Išgelbėti patyko čia stovėjusį traktorių T-40. Gaisro metu taip pat sudegė malkinė su malkomis, liepsnose žuvo 20 triušių, o 15 vištų pavyko išgelbėti. Ugniagesiams nuo ugnies pavyko apsaugoti šalia stovintį gyvenamąjį namą. Suskilo tik trijų namo langų stiklo paketai. Gaisro priežastis ir nuostoliai dar aiškinami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min